Nejstylovější muži minulého týdne, díl 37.

Publikováno: 04.04.2011 13:42 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

James Franco

Dnešní stylové okénko zahájíme u pohodově vypadajícího Jamese Franca (americký herec k vidění třeba ve Flyboys) vyfoceného v New Yorku. Ačkoliv se jedná celkově o tmavější komplet, na Jamesovi vysloveně září.

 

2011-04-04-1

 

Jake Gyllenhaal

Maximálně stylově působí i Jake Gyllenhaal, jehož fotograf zachytil v Los Angeles. Jakeovi komplet sedne opravdu perfektně a vykazuje všechny rysy rukopisu osoby, která dává v oblečení důraz i na ten nejmenší detail. Sladěnost je tudíž takřka dokonalá - od bot, až po kravatu na jedničku s hvězdičkou.

 

2011-04-04-1

 

John Mayer

Pokud jde o Johna Mayera a jeho promenádu v New Yorku, pak tomu by prospěla návštěva krejčího - jeho oblek je totiž volný možná až příliš. Na druhou stranu se nicméně musí nechat, že černé brýle a párdenní strniště nepůsobí nutně u obleku špatně a stylově nesymetricky.

 

2011-04-04-1

 

Russell Brand

A finále opět v Los Angeles. Rusell Brand byl k vidění v kompletu pro muže nepříliš běžném (odstín typičtější spíše pro ženy, ale nic proti odvážným mužům), nicméně popral se s ním docela dobře - šátek a zlatý řetízek s hodinkami vše jen podtrhují, o brýlích ani nemluvě.

 

2011-04-04-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!