Nejstylovější muži minulého týdne, díl 38.

Publikováno: 17.04.2011 13:20 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Lapo Elkann

V Milánu vyfocený Lapo Elkann nám jasně ukazuje, co bylo minitrendem minulého týdne: věc, která dokonale zmátla osoby ještě stále dělící barvy podle vhodnosti k tomu nebo onomu pohlaví - růžové ponožky, fialová kravata a fialová košile podtržená ještě fialovým kolem, to je skutečně kombo v záplavě tradičních věcí zářící jako maják.

 

2011-04-17-1

 

Steven Tyler

Na druhou stranu to Steven Tyler v Los Angeles zřejmě již s tou ženskostí kapku přehnal. Barevné vlasy s melírem, spousta šperků, naušnice, copánky, osumatřicet prstenů a ženský střih vlasů, kalhot, fialové kožené bundičky, i všeho dalšího by jednoho ohledně pohlaví pomýlil nejen na dálku, ale docela klidně i zblízka...

 

2011-04-17-1

 

Russell Brand

A opět jeden Russell Brand v New Yorku, ze stylového hlediska velmi vděčný objekt. Podle názoru většiny osob by Russellovi prospělo prohodit košili a boty a rázem by měl dokonalou sestavu: krémová košile by totiž klidně mohla být zlatá a naopak, zlaté boty jsou jako reklamní z Casina, takže by snesly prohození za hnědou až krémovou.

 

2011-04-17-1

 

Matthew McConaughey

A ve finále se vydáme až do Paříže. Celkově výtečná kombinace s jedinou drobnou výtkou, kterou jistě hned odhalíte sami: boty měly být o několik tónů světlejší a držet se tedy vizuálně více při zemi jako zbytek sestavy. Takto k sobě poutají na snímku zbytečně veškerou pozornost a člověk si ani nemusí všimnout zbytku, aby jej ocenil. 

 

2011-04-17-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!