Nejstylovější muži minulého týdne, díl 4.

Publikováno: 01.03.2010 16:59 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Alexander Skarsgård


Na premiéře televizní stanice HBO týkající se filmu "The Pacific" se kromě jiných v Hollywoodu ukázal i Alexander Skarsgård, který má na sobě jeden z největších trháků posledních týdnů: Francouzský kabát, který se obvykle podtrhuje dvojicí důležitých detailů: 1. Kabát je rozepnutý a za 2. Majitel se nachází ve velmi ležérním postoji.

 

 

Nicholas Hoult a Colin Firth


Oba výše jmenovaní se mihli na londýnské akci Orange British Academy Film Awards, pro kterou oba zvolili decentní klasiku. Ačkoliv jim někteří vyčítají, že mohli být při volbě modelu odvážnější, nejsme toho názoru, sebevědomý muž nepotřebuje provokovat za každou cenu. Mimochodem, obleky se liší v jedné nenápadné, avšak zajímavé drobnosti - barvě knoflíků.

 

 

Johnny Borrell


Osobnost jménem Johnny Borrell byla k vidění opět na londýnském Roundhouse a potvrzuje, že nosit kratší sako není vždy ideální + je důležité u něj myslet na každý detail. Pokud pomineme rukávy, jež by snesly zkrácení o příslovečný chlup, pak jeho mladý nositel zapomněl ještě na jednu drobnost, která však dělá vizuálně hodně - rozepnout horní knoflík.

 


 

Jarvis Cocker


A ve finále se nám představí Jarvis Cocker (akce James Small Menswear launchparty). Jeho komplet rozhodně stojí za pozornost a to zejména z důvodu použití netradičních (a přesto harmonických) barev. Tvůrce obleku sice myslel skutečně na každičkou drobnost, na druhou stranu by však Jarvis rozhodně snesl kapku modernější účes.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!