Nejstylovější muži minulého týdne, díl 42.

Publikováno: 11.06.2011 10:15 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Brad Pitt

Spolu s Angelinou Jolie byl Brad Pitt k vidění v Los Angeles. Brad zaujal svým kompletem v barvě velblouda, což je zde prý teď docela trendy, nicméně právě Brad to trochu přehnal: barva velbloudí kůže je sice šik, ale to ještě neznamená, že v ní člověk musí být odshora až dolů a to dokonce včetně brýlí.

 

2011-06-11-1
 

 

Ethan Hawke

Pro změnu v Torontu vyfocený Ethan Hawke, jež byl za tento komplet západními časopisy kompletně a dokonale strhán (to nejlepší, co se dalo na toto téma najít tak: „Vypadá jako řidič autobusu po návratu ze šichty domů"). Nám se nicméně sestava z praktického a užitkového hlediska zdá docela v pořádku...

 

2011-06-11-1

 

Ryan Phillippe

A do třetice opět Los Angeles, tentokrát však pod taktovkou Ryana Phillippeho. Jestliže jste si snad říkali, kdepak se v poslední době dotyčný zdržoval, že jej nebylo příliš vidět, pak je odpověď zřejmá - v tatérském salónu!

 

2011-06-11-1

 

Ryan Gosling

A nyní zase jednou do Evropy, tentokrát s Ryanem Goslingem. Netušíme sice, odkud a kam právě razí, každopádně ona lemovaná polokošile je opravdu pohledná záležitost. Body nahoru určitě i za oldies boty a hodinky.

 

2011-06-11-1
 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!