Nejstylovější muži minulého týdne, díl 46.

Publikováno: 23.07.2011 10:55 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Kellan Lutz (Sag Harbor, New York)

I přesto, že třeba někdy a někde narazíte na nějakou událost, která se odehrává ve vysloveně mořských kulisách (grilování na pláži, procházka po molu, večerní plavba, ...), nemusí podobná akce ještě nutně znamenat, že musíte přijít od hlavy až k patě oblečení jako námořník: Kellan Lutz je toho dobrým příkladem.

 

2011-07-23-1
 

 

Jason Bateman a Amanda Anka (Hollywood, California)

Osobnost Jasona Batemana dnes pro změnu zmiňujeme z důvodu zdůraznění, jak málo mužů uvažuje při kompletování tradiční oblekové kombinace šedou košili (nebo ji vůbec má v šatníku, když přijde na věc...) a celý život používá jen bílou. Jak vidno, když ji doplníte úhlednou černou kravatou, působí snad ještě lépe, nežli běžná bílá.

 

2011-07-23-1
 

 

Jamie Hince a Kate Moss (Abingdon, England)

Časy, kdy se na svatby chodilo pouze v tzv. pohřebních oblecích jsou již naštěstí dávno pryč, takže pokud se odhodláte k tomuto vážnému životnímu kroku, nic vám nebrání trochu si stylově zaexperimentovat. Jamie Hince zvolil věci, které by si z redakce sice na sebe asi nikdo nevzal, ale nešť, co člověk, to názor... Snad aspoň ty boty si ale mohl vzít nějaké fajnovější!

 

2011-07-23-1
 

 

Ludacris (Paris)

Dnes nebude řeč ani tak o botách, tričku, dog tagu na krku, brýlích a dalších kusech ošacení, ale o celkové póze. Jestliže jste foceni na nějaké akci, tak ústa by měla být standardně zavřená (tedy pokud nejíte, nesdělujete něco důležitého nebo se neusmíváte), jinak se pak budete velmi divit, proč vypadáte tak nějak podivně?

 

2011-07-23-1
 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!