Nejstylovější muži minulého týdne, díl 47.

Publikováno: 04.08.2011 14:12 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Ben Affleck (Los Angeles)

Špetku taťkovské, ale určitě funkční, přesně tak by se dal charakterizovat výběr Bena Afflecka pro tento týden. Jakožto nejzajímavější prvek působí rozhodně tričko s trojitou vlnovkou. Za pozornost ale určitě stojí i masivní hodinky a polopropustné brýle. Za pouze dokonale funkční, nežli právě stylové, pak nezbývá než označit kalhoty a tenisky.

 

2011-08-04-1
 

 

Rob Lowe (San Diego, Kalifornie)

U Roba Loweho je zajímavý určitě i jeho účes, my však zamíříme jednoznačně k dominantní stylové věci přitahující okamžitě veškerou pozornost - k hodinkám. Ruku na srdce, nebylo to u sestavy to první, čeho jste si po stylové stránce všimli? A když to funguje u Roba, proč by tento trik s jednoduchým okolím a dominujícími hodinkami nefungoval i u vás?

 

2011-08-04-1
 

 

Val Kilmer (San Diego, Kalifornie)

Ačkoliv věci, co má na sobě, nejsou primárně těmi, které bychom Valovi stran stylu doporučili nonstop nosit, nedá se mu určitě upřít jistá odvaha za kombinaci lososové až růžové košile a o pár tónů tmavších brýlích ve stejné barvě. Na akci typu ComicCon ale stejně takřka jistě najdete i stylově výrazně horší kombinace.

 

2011-08-04-1
 

 

Gavin Rossdale (NYC)

Nemáme nic proti slunečním brýlím. Nemáme nic proti slunečním brýlím maximálně odrazivým. Ale musíme vás rozhodně varovat před podobně výraznými modely - za opravdu jasného počasí člověk často vypadá jako moucha. A ještě jedna drobnost, my si tím sice zatím nejsme tak zcela jisti, ale dle názoru řady osob mužům nesluší prsteny nošené na palcích.

 

2011-08-04-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!