Nejstylovější muži minulého týdne, díl 48.

Publikováno: 22.08.2011 14:12 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Kellan Lutz (Universal City, Kalifornie)

Minitrendem posledního týdne byly vyhrnuté rukávy, což nám ochotně předvedl třeba Kellan Lutz v Kalifornii. Jestliže budete se svojí garderobou zkoušet provádět něco podobného i vy, pak se určitě postarejte o to, aby to vypadalo maximálně přirozeně a nesynteticky - prostě, aby vyhrnutý rukáv působil přirozeně a ne jako by každičký ohyb plánovala skupina módních poradců.

 

2011-08-22-1
 

 

Cory Monteith (Universal City, Kalifornie)

A opět jedny vyhrnuté rukávy a tentokrát přesně takové, o jakých jsme mluvili - nepůsobí tak úplně přirozeně a uvolněně, jako třeba kravata. Že má rád Cory Monteith kůži je nám jasné - kožený řemínek u hodinek to prozrazuje, stejně jako náramky, pásek a kožená košile. Nosit v teplotách blížícím se těm aktuálním ale kožené věci a navíc v Kalifornii je minimálně na čestné uznání.

 

2011-08-22-1
 

 

David Arquette (Beverly Hills, Kalifornie)

Jestliže nechcete rukávy řešit, tak není nic jednoduššího, nežli se inspirovat v aktuální róbě Davida Arquetta, který rukávy prostě nemá. Kravata na volno i rustikální hodinky ukazují, že je oblečený spíše mimo společnost, je proto určitě zajímavé, že za této konstelace zvolil jako stylový doprovod právě kravatu. A o té se mimochodem nedá říci, že by byla vysloveně nepovedená.

 

2011-08-22-1
 

 

Nicolas Cage (Glastonbury, Anglie)

Nica by v podobné úpravě zřejmě poznal jen málokterý z našinců a mimo jiné by k tomu došlo proto, jelikož Nic má na nose a na tričku dva páry podivných oranžových brýlí, takže vypadá podezřele podobně trochu bizarnější verzi oceánografa známého jako Steve Zissou (viz Google a sekce Obrázky).

 

2011-08-22-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!