Nejstylovější muži minulého týdne, díl 5.

2010-03-11-1
11.03.2010 07:55 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Nick Cannon


Na předávání Oskarů byl k vidění i Nick Cannon, který nás nezaujal ani tak svým bezchybným smokingem, ale spíše rafinovanou aplikací doplňku - pokud nás paměť neklame, je to po mnoha měsících opět někdo s hodinkami na řetízku. Tomuto trendu samozřejmě fandíme, protože hned po doutníku a drinku sluší mužům nejvíc právě hodinky na řetízku.

 

 

Guy Pearce


Pokud jde o Guye Pearceho, tak ten upoutává pozornost především svojí pohlednou kombinací hladkého malého motýla na straně jedné a brýlemi s tlustými kostěnými obroučkami na straně druhé. Ty jsou navíc kontrastně dvojbarevné. Jistě se také shodneme, že vizáži charismatického muže neuškodí ani strniště. Zkrátka osoba, která si je jistá sama sebou a nepotřebuje provokovat za každou cenu.

 

 

Zac Efron


V oskarovém davu se rozhodně neztrácel ani Zac Efron, jenž byl majitelem tohoto velmi poctivě zpracovaného obleku. Ovšem byl to zejména jeho perfektní účes, který zde budil zaslouženou pozornost. Abychom však jen nechválili, od naprosté dokonalosti dělí Zaca jedna maličkatá drobnost - schválně ji zkuste nejprve sami najít... No, již ji máte? Správně! Chce to ještě o příslovečný chlup utáhnout kravatu.

 

 

Neznámý pár


Důvod, proč zmiňujeme tuto dvojici, je čistě edukativní hledisko - i když možná některé ženy budou jiného názoru, dle toho mužského není vizuálně optimální ladit kapesníček v saku s šaty partnerky. A proč vlastně? Trochu to totiž potom působí jako že si muž onen kus látky utrhl těsně před akcí z šatů doprovodu, což je teorie, kterou v tomto konkrétním případě potvrzuje i přehoz přes dámské rameno...

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!