Nejstylovější muži minulého týdne, díl 50.

Publikováno: 21.09.2011 13:41 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Matt Damon a Steven Soderbergh (Benátky)

Zápas celebrit pro tento týden: nedávno oholený Matt Damon vstupuje do ringu s veteránem klubu holých lebek (tímto nemáme na mysli extrémisty, ale muže čistě praktické) Stevenem Soderberghem. Vybrat, kdo je lepší po stylové stránce, zkrátka nelze, jelikož každý z nich je stylový svým unikátním stylem bez nějakého vyloženého faux-pas. Snad jen ten Matt mohl zvolit boty méně vypadající jako sportovní obuv.

 

2011-09-21-1
 

 

Nick Jonas (New York)

Poměrně slušný kousek, u kterého nerozumíme pouze jediné věci - proč má každý knoflík na saku jinou barvu? A když už ji má, tak proč ne raději na něčem méně seriozně a formálně působícím. Celé to vypadá tak trochu divně - jakoby si Nick omylem zapnul sako na knoflík od košile pod ní. Nicméně, zbytek (tj. hodinky, boty, kalhoty a košile) veskrze povedený.

 

2011-09-21-1
 

 

Gary Oldman a Alexandra Edenborough (Benátky)

Oldman zvolil klasický, podle některých však možná až příliš okázalý, smoking. Dává tak prý možná až příliš mnoho najevo ze svého VIP odkazu, což prý působí neuctivě. To je zajímavá hypotéza, ovšem když na řečené někdo má finančně i stylově, proč to nepředvést? Jeho komplet se navíc ani nedá označit za nevkusně vtíravě řvavý, jako tomu často v podobných případech bývá.

 

2011-09-21-1
 

 

Al Pacino (Benátky)

Známá filmová legenda se ukázala v tomto podivném kompletu dlícím někde na hranici mezi cirkusovým krmičem klokanů a texaským pobudou, který jako by říkal: „Kde jsem se tu vzal a co tady (sakra) dělám?" Možná tedy bude pro příště na místě něco méně podobného a více jiného. Jen originální doplňky to leckdy nevytrhnou zkrátka...

 

2011-09-21-1
 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!