Nejstylovější muži minulého týdne, díl 52.

Publikováno: 30.10.2011 11:26 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších... 

Penn Badgley a Zoe Kravitz (New York)

Další důkaz jasně a zřetelně potvrzující, že i ve stylu jsou celebrity úplně jako normální člověk - ještě si tak zcela nejsou jisté, jestli nosit věci podzimní nebo zimní. Tvídový klobouk, šátko-šála a flanelová košile jsou pro nadcházející dny perfektní volba. Pouze nerozumíme jediné věci - obvykle není zvykem se při podobných teplotách takto přehnaně odhalovat.

 

2011-10-30-1
 

 

Sean "Diddy" Combs (New York)

Dotyčný nám dokazuje, že sezóna svetrů je v plném proudu, takže je na čase chopit se jí s chutí a kreativitou. Je jedno, jestli sáhnete do již existujících zásob nebo zvolíte nějakou novinku, zdá se však, že letos určitě nic nepokazíte s kontrastním jednoduchým vzorkem.

 

2011-10-30-1
 

 

Johnny Depp (New York)

Rovněž i Johnny Depp, zdá se, vyrazil do letošních plískanic trochu nalehko. Vyhrnutá košile a vestička jednoho příliš nezahřejí, na to si můžete vsadit. Johnny má nicméně v sestavě několik povedených doplňků - hlavně kapesníček ve vestě hnědé barvy se mezi lidmi dbalými stylu věru moc nevidí, dobrá a originální volba tedy. Tetování je trochu rušivým elementem, jelikož, ruku na srdce - ne každý je z nich tzv. paf.

 

2011-10-30-1
 

 

Adrian Grenier (Sydney)

Míchání vzorků, barev a jejich odstínů je nesmírně rozsáhlá a ošemetná věda. Zde vidíte, jak to vypadat nemá - každá samostatně je věc docela v pohodě, ale jakmile se dají dohromady, zkrátka vytváří rušivé zázemí pro oko. A nezachrání to ani tyrkysové tenisky. Spíše naopak, utvrdí nepříliš dokonalý dojem. A to je škoda - stačilo by trochu ubrat aspoň na barvách a rázem by šlo o solidně použitelnou sestavu...

 

2011-10-30-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!