Nejstylovější muži minulého týdne, díl 55.

Publikováno: 08.01.2012 13:32 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Fergie a Josh Duhamel (Las Vegas)

Duo Fergie s Joshem Duhamelem vyfocené v Las Vegas je vcelku v pohodě, až na jeden zásadní prvek - tu košili to chce opravdu založit do kalhot. Je zvláštní, jak často na to podobní lidé za podobných situací rádi zapomínají. Vlastně je to něco jako národní sport, řekl by jeden.

 

2012-01-08-1
 

 

Ashton Kutcher (Hollywood, Kalifornie)

Tohoto muže zde ukazujeme z jednoho určitého důvodu. Přirozeně to není kvůli tričku, čepici ani kalhotům nebo dalším věcem, ale kvůli rtům. Ano, přesně tak. Ashton Kutcher je jeden z těch odvážných mužů, kteří se rozhodli používat rtěnku. Palec nahoru za odvahu určitě zaslouží. Vnucuje se na závěr taktéž otázka, kdopak nám ho napodobí v českch luzích a hájích?

 

2012-01-08-1
 

 

Ryan Gosling (Los Angeles)

I Ryanu Goslingovi vyfocenému v Los Angeles to tento týden slušelo... Kombinací batohu, tašky, účesu, trička a dalších detailů zkrátka vytvořil ten nejlepší Best Buy, na jaký mohl tento týden narazit... Mimochodem, malá poznámka k barvám. Když vybíráte, jak k sobě sedí, dělejte to na tom typu světla, pro jaký je oblečení primárně určeno (třeba zářivky v práci).

 

2012-01-08-1
 

 

Michael Cera (Los Feliz, Kalifornie)

Pokud jde o Michaela Ceru, tak ten je důkazem tvrzení, že některým mužům knírky přirozeně sedí a jiným zase více holá tvář. Díky své čepici a batohu rovněž působí trochu jako drogový dealer. Jakž takž ucházející kombinace na party VIII. třídy pouze za toho předpokladu ale, že s ní nejdete na veřejnost.  


2012-01-08-1

 

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 78
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!