Nejstylovější muži minulého týdne, díl 6.

Publikováno: 10.04.2010 14:10 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Sam Worthington

Ze snímku Sama Worthingtona a Natalie Marové pocházejícího z tokijské premiéry filmu "Clash of the Titans" lze vyčíst jednu zajímavou věc: Pokud na červeném koberci zapomenete na kravatu, nic moc se neděje, stále máte šanci vypadat dobře - držte se ovšem v tomto případě jednoduchých a nepřeplácaných věcí.

 

 

Nicolas Cage

A i další z celebrit mihnuvších se na akci Wondercon 2010 (San Francisco) nám potvrzuje, že poslední dobou převládají modely bez kravat - Nicolas Cage na snímku se mimochodem domlouvá na roli ve filmu Apprentice (od Mickey Rourka).

 

 

Alan Cumming

Pokud jde o model Alana Cumminga zvěčněného na jisté charitativní newyorkské akci, tak ten má sice kravatu správných rozměrů, klopy správných rozměrů i límeček správných rozměrů. Co ovšem kazí celkový dojem, tak fakt, že košile vypadá jako po soutěži "miss mokré tričko".

 

 

Aston Kutcher a Demi Moore

Vzato kolem dokola, proti volnějším kravatám vůbec nic nemáme, ba naopak, jsme rádi, že se objevila další z obětí zmíněného trendu - Aston Kutcher, který má svoji vázanku skutečně takříkajíc "na půl žerdi".

 

 

Adrian Brody

A dnešní stylové finále věnujeme Adrianu Brodymu, který se na koktejlové party "Hollywood Glamour Collection" objevil v zajímavé černo-černé kombinaci, jež potvrzuje, že bílé košile nejsou nevyhnutelnou nutností pro to, vypadat dobře.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!