Nejstylovější muži minulého týdne, díl 60.

Publikováno: 19.02.2012 11:15 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Nick Jonas (NYC)

Tento týden pohladil oči svých bratrů v módní branži a stylu dbalých mužů Nick Jonas títmo povedeným smokingem s širokými klopami a černými knoflíčky. Nick Jonas se docela umí oblékat, když chce a tohle je moc pěkný příklad, jak se mu to daří. A vlasy upravené pěnou nebo gelem jen podtrhují kvalitu celé sestavy.

 

2012-02-19-1
 

 

Nicolas Cage (NYC)

Pokud jde o známého herce jménem Nicolas Cage, tak ten je proslulý hlavně tím, že se s šaty ve většině případů moc nepáře, je proto o to větším a příjemnějším překvapením, když si vzal zase jednou na sebe něco, o čem se dá s klidem na duši zkonstatovat, že mu to sluší. Dnes sice palec nahoru, máme ale takové neodbytné tušení, že příště už zase bude ve starých kolejích...

 

2012-02-19-1
 

 

Russell Brand (Hollywood, California)

Nošení náhrdelníků a přívěsků muži je téma nesmírně rozsáhlé, ale jednu ze zásad jistě můžeme připomenout i teď, jelikož se sem skvěle hodí: "Pokud máte náhrdelník natolik dlouhý, že si jej můžete dát pohodlně do trenek v intimní oblasti, pak to zřetelně a jasně naznačuje, že je příliš dlouhý (myšleno ten náhrdelník samozřejmě...)."

 

2012-02-19-1
 

 

Kellan Lutz (NYC)

Kdybychom měli prohodit pár slov na adresu Kellana Lutze, tak ten se poslední dobou zjevuje ve věcech s mírným námořnickým akcentem. Zajímavé ale je, že nikdy kompletně, ale vždy to zkombinuje s jinými věcmi, aby zmátl veřejnost včetně redakcí a jejich pisálků. Dnes tedy opět některé kousky z jeho námořnické bedny. Připadá nám též mimochodem, že jde o jeden z mála modelů, ke kterému moc nejdou hodinky.

 

2012-02-19-1

 

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 60
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!