Nejstylovější muži minulého týdne, díl 66.

Publikováno: 15.04.2012 11:19 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Taylor Kitsch a Brooklyn Decker (Seoul, South Korea)

Pokud jde o osobnost Taylora Kitsche, tak na tu si tento týden ani při nejlepší vůli prostě nemůžeme postěžovat. Za zmínku stojí hlavně dvě věci. Jednak je to dvouřadé sáčko, které dnes zažívá trochu útlum. A za druhé, jde samozřejmě o jeho doprovod v podobě Brooklyn Deckerové, jenž díky svému průsvitnému šatu systematicky odvádí pozornost od Taylora.

 

2012-04-15-1
 

 

Ricky Martin (NYC)

Pan Ricky Martin se rozhodl doprovodit své zjevení na místí akci klasickou a ověřenou kombinací, která nevyčuhuje nad dav absolutně ničím. Jediné, čeho se snad dá trochu chytit, tak jeho knírku. Ten celou sestavu zajímavě doplňuje a dává jí výraznější celkový dojem. Možná pouze snad, kdyby použil méně široký úsměv, nevypadal by až skoro jako nějaký zvrhlík.

 

2012-04-15-1
 

 

Jude Law (NYC)

Jedním z nejzajímavějších oblečků ale disponoval určitě Jude Law na jisté blíže neupřesněné newyorkské akci. Ten vypadá jako z filmu o americké občanské válce. Že nejde o náhodnou kombinaci potvrzují i jeho epolety bez hodnosti, zato však zaručeně vojenského rázu. Z čistě praktického hlediska má ale podobný střih i pár nevýhod - třeba musíte operovat s 2-3x více knoflíky, nežli bývá obvykle zvykem.

 

2012-04-15-1
 

 

Jamie Hince, Kate Moss a Lila Grace (London)

Titul o nejvysmátější rodinku zřejmě vyhraje letos trio Jamie Hince, Kate Moss a Lila Grace. Pokud jste tedy měli podobné ambice sami, rovnou na ně zapomeňte a radši přímo zůstaňte v depresi... Vizáž Jamieho je veskrze v pohodě, snad jen s těmi klíči si nemusel pohrávat jako studentík na prvním rande. 

 

2012-04-15-1

 

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

24%
Celkem hlasovalo: 42
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!