Nejstylovější muži minulého týdne, díl 7.

Publikováno: 23.04.2010 15:18 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

David Beckham a Gordon Ramsay


Snímek Davida Beckhama a Gordona Ramsaye pochází z budovy Staples Center, kde právě hrají Los Angeles Lakers. Zajímat nás bude samozřejmě hlavně Beckham, který si vzal zajímavou džínovou knoflíkovou košili, která mu jednak sluší a za druhé ukazuje, že i nerozepnutá košile může působit přirozeně a uvolněně.

 

 

Al Pacino a Lucila Polak


Al Pacino (kterou jistě není nikomu třeba představovat) a jeho přítelkyně Lucila Polak (nepochybně slovanští předkové) se mihli na new-yorkské premiéře filmu "You Don't Know Jack". Stárnoucí elegán se sice neobléká vyloženě špatně, nicméně košile má možná až příliš velkou rozhalenku a také bychom přísahali, že její střih dělá Alovi zbytečně větší břicho.

 

 

Billy Zane


Pokud jde o Billyho Zanea, tak ten se pro změnu ukázal na premiéře "As Good as Dead" konané v Beverly Hills. Tento nenápadný model pracově nazvaný "náhodný francouzský chlapík" je velmi snadné sestavit a jistě se shodneme, že působí pro oko jakousi nepopsatelnou magickou přitažlivostí, zkrátka, je "šik". A to ani nemluvíme o tom, že se k němu nemusí žehlit košile, ale postačí svetr.

 

 

Lapo Elkann a Carolina Crescentini


Dvojice Lapo Elkann a Carolina Crescentini se objevila v milánském podniku "Stella McCartney and Established & Sons dinner" a rozhodně se nedá říct, že by je šlo přehlédnout. Modro-bílá kombinace od očí až po boty se nám nicméně zdá kapku odvážná a až jaksi karikaturně výrazná, takže Lapo ve finále vypadá docela jako z nějaké show.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!