Nejstylovější muži minulého týdne, díl 70.

Publikováno: 20.05.2012 12:02 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Bruno Mars

Pokud jde o osobnost Bruno Marse, tak její oblek by byl docela ucházející nebýt trojice věcí. Za prvé, brýle vypadají a to zcela bez přehánění, jako od pornohvězdy ze 70. let. Dále, modře flekaté boty z kůže si může dovolit nosit jen opravdu málo tvorů, kteří jsou mistři stylu, což není tento případ. A do třetice je to onen pásek vypadající jako šerpa kalábrijského lupiče.

 

2012-05-20-1

 

Adrien Brody

Velmi široké klopy, jemné vousy a postoj i vizáž španělského toreadora jistě zajistili Adrienu Brodymu jistou pozornost na akci Met Ball. Též starosti s barvou kravaty a její šířkou a délkou vyřešil vychytralým tahem a vzal si radši motýla. A to nás přivádí k jisté zajímavé věci - někteří stylu dbalí odborníci mají za to, že hodinky by se měly nosit pouze na levé ruce, jiní jsou povolnější a nechají to na pohodlí člověka.

 

2012-05-20-1

 

Johnny Depp (Hollywood, CA)

Stylová osobnost Johnyho Deppa viděná v Hollywoodu v Kalifornii to tento týden lehce přehnala s doplňky, ale jsme si jisti, že věc jeho odzbrojující úsměv jako vždy vyžehlí... I zde jedno stylové zamyšlení - jestliže si pořizujete tetování, určitě dbejte toho, aby nebylo příliš konkrétní, jelikož časy se mění. Tedy namísto “Miluju Evu” radši “Miluji svou ženu”, nebo tak něco... 

 

2012-05-20-1

 

Colin Farrell (Philadelphia)

Collin Farrell zahlédnutý ve Filadelfii jasně potvrzuje, že i když se zde nekonají žádné oslavné fanfáry, ve stylu je i ono příslovečné méně častokrát více... Navíc, styl dané osoby je tak i jaksi čitelnější, když na sobě nemá 21389 cingrlátek. 

 

2012-05-20-1

 

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 33
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!