Nejstylovější muži minulého týdne, díl 76.

Publikováno: 08.07.2012 10:26 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Swizz Beatz (BET Awards Los Angeles)

Na první stylové osobnosti jménem Swizz Beatz je dobře vidět minitrend posledního týdne - květiny a rostliny všech tvarů a barev. Pokud jde právě o něj, tak rozhodl se pro zajímavé kalhoty potištěné duhovými ptáky z ráje. Nedá se říct, že by se nám vysloveně nelíbily, sedí opravdu dobře, v oblasti rozkroku jsou nicméně kapku překombinované.

 

2012-07-08-1

Zdroj: GQ

 

 

James Franco (Munich Germany)

Dokonce ani vyslovené stylové lehké váze Jamesu Francovi nechyběl pugét červených květin, díky čemuž vypadá, že se chce někomu omluvit za to, proč dorazil až nyní a tak, jak vypadá a ne v nějaké složitější mužské róbě. 

 

2012-07-08-1

Zdroj: GQ

 

 

Kanye West a Kim Kardashian (Paris)

Co se týče Kanye Westa, tak toho nám trochu zatlačila do pozadí jeho přítelkyně s šaty, které by byly také vrcholem nenápadnosti, nebýt onoho oči přitahujícího bílého květinového motivu. A ani jeden z nich nevypadá, že by jim strhnutí pozornosti právě na ženskou polovinu vadilo...

 

2012-07-08-1

Zdroj: GQ

 

 

Liam Hemsworth a Miley Cyrus (Century City, California)

Ačkoliv minulý týden dominovaly květiny 100x jinak, přesto se objevily občas i modely tradičnější a neutrálnější, jako třeba ten u Liama Hemswortha. I zde (samo)zřejmě mužské oči okamžitě zamíří k Miley Cyrus, která si vzala na akci lehce nečekanou kombinaci bikin a sukně. 

 

2012-07-08-1

Zdroj: GQ

 

 

 

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 15
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!