Nejstylovější muži minulého týdne, díl 8.

Publikováno: 03.05.2010 17:14 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

John Mayer

Muzikanta Johna Mayera zastihl fotograf na pódiu při vystoupení v Aucklandu na Novém Zélandě. Vše bereme, až na ty kalhoty. Díky nim totiž John působí buď jako člověk, kterého kolegové zahnali do práce v pyžamu rovnou z postele, resp. někdo, kdo má na starosti catering.

 

 

Justin Timberlake

Pokud jde o Justina Timberlaka, tak ten bývá k vidění při svém návratu z tělocvičny v Beverly Hills zhruba v něčem takovémto. Docela slušný street-like kousek, každopádně za boty by se styděl i lecjaký vandrák.

 

 

Dominic Cooper

Panu Cooperovi zachycenému na festivalu Tribeca Film v New Yorku se podařilo zasáhnout příslovečný hřebík na hlavičku, tedy co se týče nošení úzkých sak a štíhlých kravat. Model je to velmi pěkný, ale přesto by ortodoxní šťoural jednu drobnost nalezl: Chtělo by to o chlup přitáhnout kravatu.

 

 

Colin Farrell

Osobnost Colina Farrella se taktéž ukázala na akci Tribeca Film Festival v N.Y.C. Drsňáckému vzhledu příjemně napomáhají klobouk a vesta, nicméně košile by Colinovi za této konstelace slušela určitě více.

 

 

Seann Lennon

Dítko, jemuž v žilách koluje krev slavného předka ze skupiny Beatles, se také blýsklo se zajímavým modelem, který se projevuje absolutní barevnou sladěností. Rozhodně palec nahoru, s výjimkou toho podivného sametu na klopách.

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Příručka moderního běžce, díl 9. Příručka moderního běžce, díl 9. Drtivá většina z nás vede sedavý způsob života, což má (jako vše) svoje výhody i nevýhody. K hlavním nevýhodám patří ta, že... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!