Nejstylovější muži minulého týdne, díl 82.

Publikováno: 26.08.2012 12:10 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších... 

Joe Manganiello (West Hollywood, California)

Rovnou na naší první stylové osobnosti jménem Joe Manganiello je dobře vidět mini-trend prošlého týdne. Tak schválně, kdo jej odhalí? Tak, sázky podány? Zvítězil ten, kdo si tipnul, že jde o nošení vesty tehdy, když to dotyčný ani jeho sestava nevyžadují. Zrovna Joe by bez ní jistě vypadal více k světu, takto věci totiž působí jednoznačně lehce překombinovaně a zbytečně navíc.

 

2012-08-26-1

Zdroj: GQ

 

Cory Monteith a Lea Michele (Santa Monica, California)

A již tu máme osobnost číslo dvě - i té by dozajista prospělo odložit vestu a zastrčit košili do kalhot, má k ní přece jen kravatu... Dobrou věcí pro změnu je, že si s sebou vzal silně se poodhalující ženskou přítelkyni, takže v rámci sledování jejího hrudníku prakticky všem podobné detaily uniknou.

 

2012-08-26-1

Zdroj: GQ

 

will.i.am (Santa Monica, California)

Uběhl nám další týden a tu jej máme - další šílený model pana will.i.ama. I ten má vestu navíc, ba přímo je patronem jejího nevhodného nošení. Sestava je to jako vždy originální, ovšem za jakou cenu... Máme v redakci jednu stylovou hypotézu, že Mr. will.i.am obchází mužské i ženské výprodeje a skupuje, co se mu líbí. Na druhou stranu, jsa právě na udělování cen "Udělej Něco", musí se nechat, že pan will.i.am "něco" skutečně udělal!

 

2012-08-26-1

Zdroj: GQ

 

John Cho (Santa Monica, California)

Nikdy nepodceňujte praktičnost a stylovou ohebnost páru černých jeansů - dají se totiž samozřejmě použít jak k tomu nejobyčejnějšímu tričku, tak i k maximálně špičkové košili. A totéž platí i pro boty přirozeně... Ať už si vezmete tenisky nebo něco fajnovějšího, stále se neztratíte v žádné řečené situaci.

 

2012-08-26-1

Zdroj: GQ

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!