Nejstylovější muži minulého týdne, díl 85.

Publikováno: 16.09.2012 13:09 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Swizz Beatz (NYC)

Tu poučku o tom, že vertikální linie zvyšují dojem z vaší zdánlivé výšky jistě dobře znáte, že ano? Nakonec, co může být ve stylové branži profláknutějšího? Výborně, takže pozor, ani ona neplatí na 100 %! Leckdy totiž působí naopak právě proužky vodorovné jako více zeštíhlující. Záleží to na typu proužků, jejich tloušťce i četnosti s jakou se ve vzorku vyskytují. Tak třeba v případě tohoto obrázku dávalo 6 % lidí přednost právě těm vodorovným.

 

2012-09-16-1

Zdroj: GQ

 

Spike Lee (Venice)

Pokud jde o Spika Lee, jenž se nedávno ukázal v Benátkách, tak tomu je pouze vyčítána absence vzorované košile, není to ale až taková tragédie, s ohledem na dominantní náhrdelník s velkým křížem, jenž na sebe v dané oblasti stejně strhává pozornost. No a právě díky absenci vzorku tím spíše vyniká.

 

2012-09-16-1

Zdroj: GQ

 

Jude Law (London)

Jude Law a jeho partnerka nemají špatné modely, vlastně je mají naprosto dokonalé až vynikající, ale pozor, nikoliv na chození po venkovní pouti (či co je to za externí akci...), ale spíše na operu nebo divadlo či kino s premiérou Anny Kareniny nebo nové verze legendárního kousku Vojna a Mír. 

 

2012-09-16-1

Zdroj: GQ

 

Ryan Lochte (NYC)

Prozatím nám i davům stále poměrně neznámá stylová osobnost Ryana Lochteho se ukázala na veřejnosti poprvé v tomto a bez dlouhého řečnění, byla to dobrá volba. Nic přehnaně blýskavého a komplexního + pár dalších tradičních kousků šatstva k tomu. Jen vyslovený rýpal z povolání by si snad mohl stěžovat na příliš gelové vlasy, ale nešť...  

 

2012-09-16-1

Zdroj: GQ

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!