Nejstylovější muži minulého týdne, díl 87.

Publikováno: 30.09.2012 11:26 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

The Jonas Brothers (Las Vegas, Nevada)

Kapela The Jonas Brothers nám již několikrát ukázala, že stylovosti dbá velmi důsledně až fanaticky a ani dnešní módní okénko samozřejmě nebude výjimkou. Rovněž je na nich dobře vidět aktuální minitrend týdne - kytičkové vzory, vzorky používané navažskými indiány, načechrané kapsičky a jeansové blůzy. 

 

2012-09-30-1

Zdroj: GQ

 

Derrick Rose (New York City) 

Derrickovi se aktuální sestava poměrně povedla a dokazuje, že proužky okolo různých částí těla nemusí být výsadním kusem ošacení jen pro námořníky, kriminálníky nebo faráře. Ačkoliv by člověk čekal, že podobné barvy jako na tomto modelu od Varsity Jackets, nalezne spíše na nějaké uniformě, jak vidno, překvapivě dobře vše padne i civilovi.
 
2012-09-30-1

Zdroj: GQ

Jeremy Davies (Los Angeles)

Stejně jako v minulých dílech seriálu, také u Jeremyho Daviese máme jakési tušení, že dotyčný stylu moc nedá a sako má jen proto, že jej na něm vyžadují společenské konvence. Možná se od něj dočkáme časem nějaké té špetky kreativity, zatím to ale moc nevypadá. Ale aspoň tu kravatu si mohl vytáhnout nad vestu a vzít si i boty bez otlučených špiček...

 

2012-09-30-1

Zdroj: GQ

 

Johnny Galecki (Los Angeles) 

Opět jeden velmi stylový trik nám dnes prozradí Johnny Galecki - schválně, kdo ho najde? Ne, není to noční modř u saka a modré logo vzadu... A ani styl účesu... A dokonce ani takto dlouhé/krátké rukávy. Už to máte? Dobře, šlo samozřejmě o efektní sladění klop a kalhot, což je zde prostě neodolatelné. Ani ten největší stylový nacista na světě mu tedy dnes neupře snahu. 

 

2012-09-30-1

Zdroj: GQ

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!