Nejstylovější muži minulého týdne, díl 88.

Publikováno: 07.10.2012 12:13 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Justin Bieber (Las Vegas)

Mini-trendem aktuálního týdne byly barevné alergie. Tak třeba právě u Justina Biebera v Las Vegas byla k vidění tato celokožená a převážně černá kombinace. Podobné věci mu spíše sluší, ovšem zde to snad s kůži i kapánek přehnal, takže vypadá jako hrdina z filmu o životě prvního pacienta s AIDS nalezeného v San Franciské komunitě homosexuálů. 

 

2012-10-07-1

Zdroj: GQ

 

Denzel Washington (Portofino, Italy)

I na starém kontinentě zahlédnutý Denzel Washington (konkrétně v Itálii na výletě) se pyšní celo-černou kombinací, tedy další Men in Black! Jako by jeho vizáž i postoj přímo říkaly: "Kašlu absolutně na nějaké barvy a odstíny!" Na druhou stranu, proč ne, černá se s černou totiž kombinuje relativně snadno...

 

2012-10-07-1

Zdroj: GQ

 

Usain Bolt (Old Trafford, England)

Na Usainu Boltovi je samozřejmě v první řadě zajímavá jeho sportovní kariéra a jeho dokonalé výkony, ale ani po stylové stránce každopádně není nějak zanedbán. Hlavně pásek s jeho iniciálami nás chytil za srdce. Ale i z bundy a doplňků je u nás dojem určitě veskrze pozitivní.

 

2012-10-07-1

Zdroj: GQ

 

Russell Brand (Hollywood, California)

Je zcela zřejmé, že Russell Brand miluje vzdušné oděvy, kdy se jeho kůže dotýká co nejvíce vzduchu. Pobíhat takto nicméně po veřejnosti může být v některých konzervativnějších místech docela na pováženou. Nejsme si u něj ale ani trochu jisti, zda jde o záměr nebo kouzlo nechtěného. 

 

2012-10-07-1

Zdroj: GQ

 

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 27
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!