Nejstylovější muži minulého týdne, díl 89.

Publikováno: 14.10.2012 12:20 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších... 

David Burtka a Neil Patrick Harris (Los Angeles) 

Na koncertě Madonny v Los Angeles bylo vidět velmi zajímavé a stylové duo v podobě mužů David Burtka a Neil Patrick Harris. Vše jim sedí jako rockovým hvězdám, takže dle některých názorů zde patřilo toto duo k nejlépe oblečeným párkům na Madge koncertu. Jak vidno, ani u vztahů podobných typů není problém nechat vyniknout zároveň trochu vzájemné podobnosti a trochu odlišné individuality.

 

2012-10-14-1

Zdroj: GQ

 

George Clooney (NYC)

Ani v New Yorku zahlédnutý herec George Clooney nezklamal. V podobných věcech si přímo libuje, takže proč zbytečně a nějak přehnaně experimentovat s něčím, co již velmi dobře funguje z hlediska praktického i stylového. Co mu zřejmě ale bude řada lidí závidět více než sako nebo boty, tak nejnovější iPhone, který (a na to dáme krk) netřímá v ruce jen tak náhodou... 

 

2012-10-14-1

Zdroj: GQ

 

Robert Pattinson (NYC)

A i do třetice dnes zůstaneme v New Yorku. Robert Pattinson na snímku působí, jako by právě vykradl banku, ale opravdu nesmírně stylovou cestou. Nejsme si nicméně jisti, zda razí na nějakou ranní show do rádia, kde bude jeho garderoba davům na druhé straně totálně fuk nebo si spíše jde někam zasportovat ještě před dalšími činnostmi daného dne.

 

2012-10-14-1

Zdroj: GQ

 

Russell Brand (Hollywood, California)

Ačkoliv se ze staré nostalgie snažíme, abychom Russella Branda hodnotili s takříkajíc jedním očkem přivřeným, musí se rozhodně ponechat, že dotyčný nám to, věru, moc neusnadňuje... I zde se ale jistě najde pár věcí, které by samy o sobě snad i snesly pochválení: třeba jeho vousy jsou kvalitní i osobité a strom za ním se také moc povedl. Je nám ale naopak záhadou, kde sehnal a proč v Kalifornii nosí pravé a nefalšované jégrovy drtiče mrazu tak proslulé v místních prvorepublikových vodách.

 

2012-10-14-1

Zdroj: GQ

 

 

 

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 44
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!