Nejstylovější muži minulého týdne, díl 9.

Publikováno: 17.05.2010 15:19 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

 

Zac Efron a Vanessa Hudgens

 

Právě zmíněný pár byl zachycen na akci NYLON's Young Hollywood Event v L.A. O zajímavý kousek se jedná opět z několika důvodů, předně, Zac je přesně tím typem člověka, kterému více sluší zástřihy, při nichž osobě vlasy nepřečnívají do očí. Za druhé, Zac opět potvrzuje, že jde vypadat slušňácky i bez kravaty. A do třetice, jeho košile s krátkým rukávem má neobvyklé zdobení knoflíky i po vnějších stranách rukávů.

 

 

 

Usher

 

V Beverly Hills se podařilo fotografovi zachytit také Ushera, který kromě obligátních jeansů, černých brýlí a bílého tílka sáhl také po nezvyklé kombinaci žaketu, košile a bundy. Je to vlastně velmi dobrý trik, jak zaujmout - když člověk neví, co to ten druhý má na sobě, rozhodně to utkví v hlavě více, nežli zástup uniformních sak.

 

 

 

Jude Law

 

Bylo to právě město Londýn, kde byl zachycen Jude Law v oblečení, které ukazuje dva zajímavé trendy moderní doby - schválně si je zkuste v rámci malé soutěže najít sami. Tak, hotovo? Kdo vsadil na rolovací manžety, pak má skutečně dobrý postřeh. Ten kdo si správně tipl i odhalení kotníku, má i náš nehynoucí respekt.

 

 

 

David Beckham

 

Ženy mají svoje kabelky, ovšem v čem si má nosit svoje haraburdí průměrný muž? Kdo nechce spoléhat na 20 kapes, může zvážit kromě běžného kufříku buď nějakou pánskou etuji, popřípadě se vydat stejným směrem jako David Beckham na snímku - pořídit si velkou koženou doktorskou brašnu, která, jak vidno, sedne i k relativním mládežníkům.

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!