Nejstylovější muži minulého týdne, díl 91.

Publikováno: 28.10.2012 12:14 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Matthew Morrison a Renee Puente (New York)

Mini-trendem právě prošlého týdne bylo a bohužel i stále a nesmlouvavě bude, že nám začíná sezóna šál a šátků ve všech formách. Právě dvojice tvořená Matthew Morrisonem a Renee Puente nám ukazuje patrně nejoblíbenější formu nošení - pořádný uzel, jenž propůjčuje i tomu největšímu halamovi (nemyslíme to u Matthewa osobně) vizáž francouzského šlechtice.

2012-10-28-1

Zdroj: GQ

Samuel L Jackson (London)

A blížíme se ke druhému typu vázání. Zahlédnut s ním byl Samuel L. Jackson a to ve staré dobré Anglii. Tímto typem je pro změnu řečeno: "Hádej, jestli jsem herec, nebo ne?" Nechápeme, jak se to Samuelovi povedlo, ale skutečně nevypadá ani za mák učitelsky nebo snad kazatelsky, ale opravdu jen a jen herecky, takže klobouk dolů!

2012-10-28-1

Zdroj: GQ

Marcus Samuelsson (NYC)

Typ nošení, jaký nám předvádí nyní Marcus Samuelsson na jisté zastrčené uličce v NYC sice ještě nemá žádné pojmenování (že by, "na půl žerdi"?), ale jeho zajímavost je zřejmá. Dává sice mužům kapku zženštilejší vzhled (obzvláště, pokud to podtrhnete příslušným odstínem), ale pokud je to záměr, proč ne... Snad jen ty pozlacené tenisky byste mohli v podobném případě nechat doma, ať nevypadáte jako hostitel v ranní talk show z Alabamy.

2012-10-28-1

Zdroj: GQ

Kat Von D a Deadmau5 (Hollywood, California)

Muž, co si říká Deadmau5 se zjevil na ulicích ve skutečně nesmírně zajímavém kousku. Vše začíná bílou kšiltovkou s károváním, pokračuje zeleným tetováním na krku, dále jde až k poměrně nečekanému prvku v podobě řetízku u kalhot (na hodinky, předpokládáme) a končí kdesi u červených tenisek. Vlastně to celé dopadlo velmi použitelně s ohledem na fakt, z jakých výchozích prvků bylo odstartováno... Pokud si říkáte, kdo to, sakra, je, tak připomínáme, že žena je Katherine von Drachenberg, mexická umělecká tatérka a on Joel Zimmerman, producent progresivního house a electro house.

2012-10-28-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 29
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!