Nejstylovější muži minulého týdne, díl 92.

Publikováno: 04.11.2012 12:43 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Jon Hamm (Hollywood, California)

Spousta stylových pravidel a zásad je zřejmých, jasných a logicky vysvětlitelných, jako třeba: "Jestliže ve svých nejhezčích botách neujdete aspoň kilometr po městě, je načase je vyměnit". Smysl jiných je však utajen lépe, čemuž je zase dobrým příkladem Jon Hamm zahlédnutý v Kalifornii, to říká pro změnu: "Čím větší tvrďák jsi, tím větší si můžeš dovolit i klopy."

2012-11-04-1

Zdroj: GQ

Keanu Reeves (Hollywood, California)

Tričko, boty, sáčko i kalhoty vypadají pro Keanu Reevese více než přijatelně, ovšem jeho výraz je možná až zbytečně tvrdý. Může novináře klidně nenávidět, ale určitě by se neměl tvářit jako bengálský tygr těsně před skokem. Tak či onak, snímky z akce dorazily, takže by jeden řekl, že to fotograf přežil...

2012-11-04-1

Zdroj: GQ

Robert Pattinson (Sydney)

Jsou jisté případy, kdy člověku dojde dech a prostě nejde směřovat na někoho takto příjemně oblečeného jakékoliv jedovaté hlášky, jenž by se stejně rozbily o jeho štít z přirozené elegance. A plyne z toho také jedno malé poučení - i tričko potištěné poměrně divokým barevným vzorkem může být překvapivě stylové.

2012-11-04-1

Zdroj: GQ

Russell Brand (Hollywood, California)

Další model, z něhož je zřejmé, že majitel šátku jej nenosí pro to, aby se zahřál. Naopak, jde o komplet zcela jiný a to typu: "Opakovaně si ničím dobré sestavy zbytečnými pirátskými doplňky". Pro Russella Branda to platí pak trojnásob. Mezi vizáží solidního sebevědomého muže a korzára je jistá, dobře odlišitelná hranice, jíž nám Russell ale bohužel vždy lehce překročí - ke své škodě.

2012-11-04-1

Zdroj: GQ

Divácké hlasování o nejstylovějšího muže

Celkem hlasovalo: 14
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!