Nejstylovější muži minulého týdne

2010-01-20a
20.01.2010 15:12 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších. Naším cílem není v tomto seriálu ani tak představovat vám muže a jejich styl výhradně jen co nejdokonalejší, naopak - budeme usilovat o to, uvádět zde v první řadě osoby, které se nebojí nějaký zajímavý styl projevit.

1. Woody Harrelson

Woody Harrelson má jako správný herec stylů více a mění je dle potřeby. Na snímku prvním bychom jej v davu jistě přehlédli (newyorská párty The Messenger), nicméně na tom druhém (akce National Board of Review of Motion Pictures Awards, opět NYC) je jistý vkus vidět. Růžový proužek na košili je možná až trochu příliš odvážný, ale rozhodně díky němu vynikne kravata.

2. Guy Ritchie

To Guy Ritchie sáhl pro návštěvu německé premiéry Sherlocka Holmese v Berlíně po střihu tvrďáků 30. let. Dnes se sice podobně obléká kdejaká ochranka v casinu, ale rozhodně to neznamená, že by ani osvědčený styl nebyl stylem.

3. Jude Law

Jude Law (Sherlock Holmes Photocall v Paříži) potvrzuje svojí vizáží hned dvě věci. Jednak, že i neperfektní účes může muži slušet a za druhé, že i muž může zvolit jako elegantní doplněk šátek. Volba postupně gradujících barev od nejsvětlejší k nejtmavší je příjemná pro oko a přitom nedává zaniknout originalitě.

4. Michael Stipe

Našinci poměrně neznámý Michael Stipe (na snímku zachycen na party „One StepBeyond" konané v American Museum of National History, NYC) je dnes uveden čistě z důvodu, co vznikne, když se to příliš přehání. Žaket od Martina Margiela, kožešina od Pologeorgis, čepice od pouličního umělce Michaela Stipeho a celý zbytek působí i přes svoji temnotu velmi agresivně, což byl zřejmě i účel. Tento pán v davu tedy rozhodně nezapadne.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!