Nejstylovější muži v minulém půlstoletí, díl 5.

Publikováno: 30.07.2010 12:57 | Petr Hájek Stylové oblékání nejde ruku v ruce jen s umělci, zpěváky a herci, ale je také mimořádně důležité i pro jinak významné muže: businessmany, manažery, ale nejen ty samozřejmě - dostane se i na modely, zpěváky atd. Dnes proto přinášíme další trojici zajímavých stylových osobností.

 

William Holden

Zlatý Chlapec éry 50. hollywoodských let William Holden symbolizoval vizáž, která definovala svoji dekádu - mužný tmavý flanelový oblek s několika robustními doplňky. Nejlépe ovšem William vypadal ve svém ležérním postoji: s vyhrnutými rukávy a volně visící cigaretou. A to je i dnešní první poučení - nepodceňujte dojem vyhrnutých rukávů u decentní košile!

 

 

Sean Connery

Každý z představitel legendárního agenta Jamese Bonda se dostal do osidel nějakého aktuálního stylu, nicméně jen o jediném se dá říci, že měl styl svůj vlastní. Ano, správně, řeč je o Seanu Connerym. Právě on je oním poměřovacím mezníkem, podle nějž jsou vážení ostatní Bondové. I od něj se tedy máme co do stylovosti hodně co naučit. Connery dobře věděl, že drobnosti dělají muže, takže v konečném důsledku Connery vypadal prostě šik a nikoliv jako gangster.

 

 

Jack Nicholson

Tenhle Jack je velmi zajímavá osobnost. Ačkoliv začal ztrácet vlasy již někdy ve 30 letech a jeho chování na veřejnosti je občas stejně nedokonalé jako jeho sportovní pohodlné oblečení, i přesto Jackovo charisma zkrátka funguje. Je to prostě muž, který si může vzít na sebe cokoliv a přesto jeho osobnost šaty v dojmu zatlačí do pozadí. Stát se podobně dojmovou osobností by vám tudíž ušetřilo jakékoliv starosti s garderobou i střihem...

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!