Neobvyklé stylové doplňky (1.)

Publikováno: 24.08.2011 14:07 | Petr Hájek

Dnes si povíme o bublině z šatů, která vám zajistí soukromí v libovolném okolí, dále se předvede neobvyklá helma pro cyklisty, jíž vystřídají plavky v podobě obří herní konzole. No a na závěr dojde na stylový vymačkávač pasty za rekordní cenu.

1. Privacy Shell

Zřejmě každý někdy již zatoužil po tom, ukrýt se aspoň na pár minut před vřavou okolního světa. S Privacy Shell to ale můžete provést doslova - zkrátka si přetáhnete zadní část oba přes hlavu a již se můžete v ulitě věnovat soukromě, čemu jen chcete. Ve složeném stavu se ulita rafinovaně maskuje do podoby běžné a ničím nezajímavé kabelky.

 

2011-08-24-1
 

 

2. R2-D2 helma pro cyklisty

Hvězdné Války jsou legenda a mezi jejich fanoušky se najde jistě spousta těch, kteří si nenechají ujít podobnou stylovou helmu ztvárňující horní část legendárního R2-D2. Když něco podobného vytvoří PC maniak v ošuntělých kalhotách, je to normální, ovšem aby takové věci tvořila ženská umělkyně 26 let stará se již tak často nevidí...

 

2011-08-24-1
 

 

3. Plavky s Game Boyem

Představovat příznivcům mobilní zábavy herní konzole řady Game Boy jistě nemá cenu, takže přejdeme rovnou k věci. Plavky stojí okolo 90 USD a jeví se být skoro zajímavějším kouskem ošacení, nežli obleček Lary Croftové nebo ten Lei Organy anžto otrokyně. Jen si dejte v podobném případě pozor, ať omylem automaticky nesáhnete po tlačítku Start...

 

2011-08-24-1
 

 

4. Pán past

Jen máloco člověku více pokazí den, týden a dovolenou, než když vidí, jak často lidé zbůhdarma plýtvají s pastou. Je faktem, že cena 300 USD za tento chromovaný kousek stylu od Cedes Milano zřejmě zdaleka překračuje veškeru ceny pasty, kterou se vám takto podaří zachránit, ale nešť - jde tu přece o princip! A navíc ve velmi pohledné formě.

 

2011-08-24-1
 

 




Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!