Nošení ženských věcí muži?

Publikováno: 20.03.2011 13:02 | Petr Hájek

Dnes se budeme věnovat zajímavé oblasti stylovosti - jednotlivým ženským doplňkům nebo barvám, které obvykle vídáme na ženách, avšak nošené muži.

Jistě jste si již někdy při přehrabování zbožím řekli: "Tady to by se mi docela líbilo, ale je to pro ženy přece?" nebo "Tohle by se taky hodilo, ale je to kapku zženštilý odstín?" Některé věci jsou univerzální více, jiné méně, každopádně u většiny to není poznat, tak proč si dělat vrásky? My se dnes však zaměříme na kousky, u kterých to je poznat na první pohled.

1. Šátky

Patrně ta nejsnadnější cesta, kterou lze "ochutnat" ženské věci, jsou šátky, které neznalý jedinec často nerozezná od šály, natož, aby vytušil, že jde o šátek ženský, nemluvě o tom, že ženské věci nejsou vždy nutně růžové, ale samozřejmě i ve všech dalších barvách. Jinými slovy, dobře vybraný ženský šátek je k nerozeznání od mužského.

 

 

2011-03-20-1

 

2. Šortky

Jestliže jste troufalejší a nestydíte se za svůj stylový názor, pak můžete sáhnout po šortkách v lososové barvě, kterou bude opět většina pokládat za růžovou. Teprve poté, až otestujete odezvu okolí (a žen) na podobný odstín, můžete zkusit další úroveň převzaté stylovosti.

2011-03-20-1

3. Košile

Ti ještě odvážnější mohou sáhnout po kalhotách + košili ženských barev. Je pravděpodobné, že již na této úrovni si vás někdo bude kvůli barvám dobírat, ale budou to výhradně muži, kteří si nejsou jisti svojí pozicí a štve je, že jste něčím zajímavější než oni. Právě oni by se totiž k podobné věci nikdy neodhodlali. Pokusy o ukázání nadřazenosti v boji samců o samice jsou v přírodě normální, takže to zkrátka ignorujte, popř. vraťte s trefnou hláškou na některý z jejich záporů.

2011-03-20-1

4. Sako

Opravdu jen ti maximálně sebejistí a nebojácní mohou zkusit celý lososový až růžový komplet (lze v rámci unikátního kontrastu proložit drsně mužskými kalhotami apod). Jak je vidět, i žensky růžová, může sebevědomě působícímu muži slušet...

2011-03-20-1

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!