Noste více zelené!

Publikováno: 11.05.2011 14:06 | Petr Hájek
Když se podíváte po garderobách mužů okolo vás, jistě si všimnete, že většina z nic příliš neholduje zelené. (Extrémní případy typu myslivci a armáda nepočítáme.) A to je samozřejmě škoda!
 
2011-05-11-1
 

Zelená je docela populární u všech těch narozeninových a vánočních svetrů, šál a občas i dalších doplňků, ovšem něco jiného je nosit tlusté zelené ponožky týden na horách a něco jiného zařadit do své stylové výbavy nastálo nějaké zelené věci. 

Zelená to má u nás ještě o to těžší, jelikož se v ČR neslaví události typu Svátek Svatého Patrika. Tak či onak, s jarem byste do své stylové banky měli zařadit i jarní odstíny a těmi jsou právě zelená a oranžová. Připomínáme, že jde o to, jen barvy použít jako koření stávajících (respektive nových) věcí. Určitě není nutno vypadat od hlavy k patě jako hejkal. 

Jak může taková zelená jarní inspirace vypadat, je vidět na snímku. Shora tu máme blejzr od Louise Vuittona (3 295 USD), bavlněné triko od Lacoste (80 USD), dále bunda z jehněčí kůže od Hermes (9 100 USD), bavlněné kalhoty od Dockers (75 USD), ponožky od Happy Socks (10 USD), krokodýlí taška od Santiago Gonzalez (4 475 USD), bavlněný pásek od Bonobos (50 USD) a kožené boty od Florsheim Duckie Browna (595 USD).

Jak vidno, výběr je docela široký a nově se nabízejících kombinací bezpočet. Jako obvykle se nebojte experimentovat, nicméně v rámci jistých rozumných mezí: určitě netoužíte po přezdívce "Vodník" apod.Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!