Nová kolekce Jozef Sloboda podzim/zima 2010

Publikováno: 30.09.2010 18:49 | Michal Novák

Na začátku září představil přední český módní a především pánský návrhář Jozef Sloboda svojí novou kolekci pro podzim a zimu 2010.

V nové kolekci Jozefa Slobody najdete oblečení pro volný čas a příležitostné schůzky, kde chcete zaujmout. Neformální, přesto elegantní a velmi osobitý vzhled nové kolekce Vám dá jednoznačně vyniknout v porovnání s běžnou konfekcí. Právě toto je pro Slobodu naprosto typické a v nové kolekci posunul hranice zase o kus dál.

Jozef Sloboda Podzim/zima 2010

Pokud si chcete nějaký kousek z nové kolekce pořídit, vězte, že zaujmete a decentním způsobem vzbudíte pozornost. Stejně jako ostatní produkce od Jozefa Slobody jsou i nové věci z podzimní a zimní pánské kolekce 2010 dostupné v limitovaných množstvích, takže se Vám nestane, abyste potkali někoho ve stejné mikině, košili nebo svetru.

Jako vše ostatní se značkou Sloboda se i nová kolekce vyrábí z kvalitních přírodních materiálů - především bavlny a vlny, přímo v Praze.

Novinkou v ateliéru pana Slobody je možnost zakázkového šití košil na míru, kterou se chystáme v nejbližší době i osobně vyzkoušet.

Hodnocení článku:Komentáře

Robotický manekýn pro zkoušení šatů online Robotický manekýn pro zkoušení šatů online Naslepo nakupované oblečení pořizované prostřednictvím internetu zřejmě čeká skutečná revoluce.     Zná... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!