Nová kolekce Jozef Sloboda podzim/zima 2010

Publikováno: 30.09.2010 18:49 | Michal Novák

Na začátku září představil přední český módní a především pánský návrhář Jozef Sloboda svojí novou kolekci pro podzim a zimu 2010.

V nové kolekci Jozefa Slobody najdete oblečení pro volný čas a příležitostné schůzky, kde chcete zaujmout. Neformální, přesto elegantní a velmi osobitý vzhled nové kolekce Vám dá jednoznačně vyniknout v porovnání s běžnou konfekcí. Právě toto je pro Slobodu naprosto typické a v nové kolekci posunul hranice zase o kus dál.

Jozef Sloboda Podzim/zima 2010

Pokud si chcete nějaký kousek z nové kolekce pořídit, vězte, že zaujmete a decentním způsobem vzbudíte pozornost. Stejně jako ostatní produkce od Jozefa Slobody jsou i nové věci z podzimní a zimní pánské kolekce 2010 dostupné v limitovaných množstvích, takže se Vám nestane, abyste potkali někoho ve stejné mikině, košili nebo svetru.

Jako vše ostatní se značkou Sloboda se i nová kolekce vyrábí z kvalitních přírodních materiálů - především bavlny a vlny, přímo v Praze.

Novinkou v ateliéru pana Slobody je možnost zakázkového šití košil na míru, kterou se chystáme v nejbližší době i osobně vyzkoušet.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!