Nová řada boxerek Represent Exclusive na trhu

Publikováno: 04.10.2011 08:42 | Petr Radlický

Boxerky jsou velmi univerzálním kusem šatstva, nejen, že více než skvěle nahradí slipy i kraťasy, ale pořád se jedná zdaleka o to nejpohodlnější, co lze doma i venku nosit.

Boxerky Represent

Ačkoliv nám léto již neodvratně skončilo a vlády nad počasím se ujal podzim, rozhodla se firma Exclusive oslavit tento přechod uvedením zcela nové produktové řady boxerek Represent. Řada Exclusive zde není proto, aby nahradila již existující modely Classic, ale naopak, aby z nich vzala to osvědčené a zkřížila je s nejlepšími materiály, technologiemi a výrobními postupy, jaké trh nabízí. Zkrátka, špetka luxusu na tom pravém místě.

Na trh firma uvádí velmi zajímavě zdobené kousky, jimž dominuje kostková látka vždy trochu jinak a přesto pokaždé neméně stylově. Je to dobrý způsob, jak zajistit, aby člověk nevypadal jako wrestlingový zápasník. Mezi odstíny najdeme naprosto vše – od tmavě modré, přes zelenou, červenou, až po kousky růžové. Na své si tak přijdou ctitelé všech odstínů, barev, módních stylů či sportů.

Jestliže patříte ke zkušeným majitelům boxerek, pak jste si jistě zřejmě právě položili otázku, co ono Exclusive za názvem symbolizuje? Je toho více, takže pěkně popořadě. Předně, boxerky prošly změnou, co se týče jejich střihu, takže jsou nyní ještě pohodlnější i pro muže opravdu nadprůměrně vybavené. Ruku v ruce s pohodlím jde i zánovní materiál slibující vydržet mnohem více pracích cyklů, nežli modely řady Classic. A jsou tu i nášivky s motivem vavřínového věnce, jenž je odjakživa synonymem vítězů.

Změnou prošlo i balení, které má podobu stylové plechovky, je velmi luxusní a na první pohled indikuje 1. boxerkovou třídu – díky ní tak lze z boxerek snadno ve vteřině udělat výborný dárek pro člena rodiny nebo přítele. Shrnuto a podtrženo, jestliže máte rádi boxerky a řada Classic vám vyhovuje, ze série Exclusive budete doslova nadšeni! A jestliže vám snad na řadě Classic něco nevyhovovalo, jsme si určitě jisti, že zde to již rozhodně nic nebude...

Boxerky jsou k mání za ceny od 290,- Kč za kus a to ve velikostech M, L a XL.


Represent na Facebooku: www.facebook.com/RepresentClothing
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!