Oblek pro Tonyho Starka...

Publikováno: 21.07.2012 09:32 | Petr Hájek

...aneb, co bude nosit Iron Man 3? Napovíme, že tentokrát se zlatem nešetřilo...

 

2012-07-21-1

Zdroj: Dvice 

 

Pokud jde o film Iron Man 3, tak ten není plánován k uvedení dříve než okolo roku 2013. To ale jistě neznamená, že nám Marvel nemůže podráždit smysly tím, jak bude vypadat další brnění známého hrdiny. Od minula nám na něm přibylo tolik zlata, že je ho již i více jak červeného kovu.

Většina lidí jde na podobný film do kina dozajista s tím, že je jim naprosto jedno, jestli bude mít Iron Man žluté, zelené nebo stříbrné slipy - hlavně ať má přístup k dostatku arzenálu a kvalitní akci, ovšem když už jsme ten magazín věnovaný módě, musíme zdůraznit, že i podobné věci prožívají fanoušci docela procítěně...

Film Iron Man 3 je aktuálně již v produkci a disponuje rozpočtem dosahujícím k hranici 250 milionů USD (toto číslo mimochodem asi 3x překračuje státní rozpočet ČR), přičemž Iron Man 2 měl rozpočet o 110 milionů USD nižší, dá se tedy očekávat minimálně stejně spektakulární podívaná. 

Robert Downey Jr. se tu opět objeví v roli miliardářského playboye Tonyho Starka a kromě hlavního hrdiny zde samozřejmě spatříte i další známé herce: Don Cheadle (jako War Machine), Ben Kingsley, Guy Pearce, Gwyneth Paltrow a Rebecca Hall. 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!