Osvědčené módní kombinace pro jaro, díl 1.

Publikováno: 31.01.2010 16:05 | Petr Hájek

Ačkoliv se nám jaro ještě několik týdnů určitě neukáže, nikdy není na škodu vědět co nejvíce dopředu, co bude pro letošní jaro v kurzu. Ze stovek modelů a jejich kombinací, jsme vybrali několik ověřených kombinací, které možná osloví právě vás?

1. Giorgio Armani

Pro jaro si tento maestro obleků s měkkými rameny nachystal řadu lehkých modelů svěžích střihů z nichž je většina v šedé či jemně bílé - jako třeba tento kousek italské parády. Jakoby sám oblek říkal: „Relaxuj a užívej si počasí!" Cena kompletu je 1 945 USD za dvojknoflíkové sako, 725 USD za semišově-kožené boty a 300 USD za košili od Etro.


2. Ralph Lauren

Nabídka designérského studia Ralph Lauren je obvykle obrovská a poslední kolekce není výjimkou. Najdeme v ní totiž opět vše od drsného sportovního oblečku, až po nejlepší oblek. Pokud bychom měli jmenovat nějaký spojující prvek všech modelů, tak jím určitě bude tradiční A-2 Bomber Jacket vyvedený v jemné měkkosti. Zájemci o žaket si budou muset připravit 995 USD.


3. Gucci

Ačkoliv Frida Gianni bezesporu exceluje v umění tvorby efektních showstopper-obleků, kreativní ředitel Gucci také na druhou stranu chápe, že to chce kromě prostého efektu také trochu porozumění pro muže. A právě v důsledku toho zřejmě vzniklo i toto běžné sako na každodenní nošení. Jak to mají muži rádi, obsahuje spousty kapes. Novinka je ohodnocena takto: 1 640 USD za dvojknoflíkové bavlněné sako, 425 USD za bavlněné tričko, 475 USD za bavlněné džíny a 1 850 USD za kožené boty.


4.    Hermès

Véronique Nichian stojící za tímto návrhem ví, že ve skutečném luxusu jednoduchost vždy porazí spektakulárnost. Celý komplet je také příjemně univerzální, jaksi nadčasový a výborně v něm bude vypadat každý muž dbající stylu. Zájemce o komplet bude stát 9 750 USD kožený žaket, 1 700 USD kašmírový šátek, 660 USD bavlněná košile a 640 USD kalhoty.

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!