Pánské módní doplňky - druhá část

Publikováno: 04.06.2012 08:37 | Václav F. Mensa

Do pánských módních doplňků nepatří jen šály, klobouky, pásky nebo sponky na kravaty. Jakákoliv věc, kterou muž, jež pečuje a svůj styl vlastní, je módním doplňkem.

Zavazadlo Henk

Zdroj: dailyicon.net


Kravata je jedním z nejpůsobivějších doplňků. Lze podle ní přesně odhadnout, jaký muž je či jak se cítí. Pohodlné kravaty jsou hedvábné a současně jsou ty nejkvalitnější. Při výběru kravaty záleží na vzoru košile přesto, vhodnější jsou jednoduché a nepříliš výstřední kravaty.

Krásná kravata je základ, ale jakmile ji po dlouhé cestě muž vytáhne z kufru, často se stane že je pomačkaná. A to je krásná výmluva pro nákup jednoho z cestovních módních doplňků. Kupříkladu pouzdro na kravaty od značky Hermes. Je stylové, kvalitní, ušité z perfektní kůže a obyčejné cestování promění v čistý luxus. Stejně jako zavazadla. Muž v dokonalém obleku odjíždějící na služební cestu nemůže jet se sportovní taškou.

Pouzdro na kravaty Hermes

Zdroj: selectism.com


Kvalitní a téměř nezničitelné kufry vyrábí nizozemská značka Henk. Stěny jsou z karbonové lehké oceli potažené krokodýlí kůží. Lze přes něj jezdit tankem a Vaše obleky zůstanou neporušené.

Nelze zanedbat ani kosmetické tašky, pouzdra na obleky či jednoduchý obal na cestovní pas. Skvělé vyrábí Smythson nebo Aspinal of London.

Pouzdro na pas Smythson

Zdroj: thecarry.com


Rukavice byly dříve nošeny v bezpočtu druhů k všemožným příležitostem. Odpolední vycházkové rukavice z tenké kůže, večerní bílé rukavice.

Řidičské rukavice Sermoneta

Zdroj: dailymail.co.uk


V dnešní době si muž bere rukavice jen v chladných měsících. A právě ve jménu hesla méně je více, je lepší vlastnit jedny rukavice avšak velmi kvalitní. Nejlepší kožené rukavice na světě vyrábí společnost Sermoneta. Nejbližší obchod mají ve Vídni. Vyrábí rukavice v široké škále barev a druhů kůže. Jsou neuvěřitelně pohodlné a na rukou působí jako druhá kůže.

Skutečně záleží na každé věci. Kvalitní pero od značky Montblanc vybrané dle individuálního vkusu, luxusní flash disk stejně jako volba slunečních brýlí formuje dohromady obal pro osobnost.

Pero Montblanc

Zdroj: stylophilesonline.com


Na doplňcích je skutečně důležité vybírat je tak, aby nepřebíjely oděv ale podtrhly, jaký muž je.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!