Pár rychlých stylových postřehů

Publikováno: 17.12.2011 12:21 | Petr Hájek

Až budete s omezeným rozpočtem aktualizovat svoji garderobu, pak by vám měly pomoci následující tipy...

 

2011-12-17-1

 

 

  • Hledejte materiály, které jsou reálné pro váš životní styl. Jinými slovy, nepředstírejte před známými, že jste příznivec jen materiálů čištěných nasucho, pokud to sami osobně taktak zvládnete jednou týdně...
  • Pokud jde o tzv. "padnutí" kupované věci, tak byste se obecně řečeno měli vyhnout všemu, co je na vás příliš krátké, dlouhé, relaxované, dělá vám do delší/kratší ruce a nohy, dělá vás to příliš hranatým nebo příliš obézním. Poslední slovo přirozeně neplatí tehdy, pokud již obézní jste.
  • U džín naprosto nevadí, když se prakticky všude dotýkají vaší kůže.
  • Znejte své míry, ale nikdy na ně nespoléhejte na 100 % a stále si věci zkoušejte - tedy ty, které je povoleno zkoušet.
  • Občas narazíte na velké stylové dilema, zda zvolit mezi padnutím, cenou, barvou nebo dalšími faktory. Správně byste vždy měli dát přednost dokonale padnoucí věci před tou ve skvělém stylu a barvě nebo levné či trendové.
  • Vyhněte se tzv. komfortnímu navyšování velikostí o jeden krok výše, většinou to není dobrý nápad...
  • Trik, jak nejsnadnějším způsobem dosáhnout co nejuniverzálnějšího botníku i garderoby, je docela prostý - stačí myslet v řádu klasických střihů a modelů a nejen aktuálních trendů! Něco zde zkrátka bude vždy a tedy i půjde o stylově užitečnější a univerzálnější věc, takže je praktičtějí při nákupu zvolit spíše něco takového.

 

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!