Pár základních stylových pravidel

Publikováno: 13.09.2012 11:08 | PR

Každý máme svůj individuální styl. Styl je to, co nás může zařadit do tisícihlavého stáda nebo úplně odlišit od okolí. Je jedno jestli jste preppy nebo jste si nechali vyrobit hokejový dres. Základní principy ale platí univerzálně pro všechny.

Porsche Men blazers

Zdroj: modernfashiontrend.com

Bez opasku ani s košem

Tepláky rozhodně nejsou styl, pokud to tedy ještě nepřijde. Všechny ostatní kalhoty jsou ne nadarmo opatřeny očky na pásek. Vkusný pásek totiž jakýmkoliv kalhotům, kraťasům, čemukoliv s nohavicemi přidá potřebný detail.

Boty

Podle bot se pozná kam patříte. I historicky platilo, že čisté a luxusní boty jsou vizitkou svého nositele. Obyčejní lidé toto příliš neřeší, ale ti bohatí to znají a proto si na tom dají záležet. Dnes máme mnoho možností, co umístit na nohy před tím než opustíme byt. Pokaždé je ale dobré si uvědomit do jaké společnosti jdeme a jak se tam chceme prezentovat.

Hodinky

Na čas se stejně většina lidí dívá na telefonu. Hodinky jsou už většinou opravdu jen estetický doplněk. Doplněk, kterých mohou muži nosit beztrestně tak proklatě málo. Proto si dopřejte hodinky. Je úplně jedno jestli se k vašemu streetovému stylu hodí sportovní hodinky nebo chcete mít na ruce luxusní "Bčka" za 80tis. (pokud na ně máte).

Muži, co hodinky hodně řeší tvrdí, že je adekvátní se prezentovat hodinkami v ceně 3 měsíčních platů.

Parfém

Pryč jsou ty časy, kdy se poznal opravdový chlap na 2 kilometry, ne kvůli vizáži, ale protože byl cítit potem. Pokud se přepravujete městskou hromadnou dopravou určitě víte, jak přeprava jednoho historického jedince poznamená vagon tramvaje na půl dne. Moderní lidé a ženy obzvlášť ocení pokud budete příjemně vonět. Příjemně neznamená ani málo, ale zároveň ani moc. Přecijen nejste mobilní drogerie. Pokud to myslíte s dobrým parfémem vážně, smiřte se s tím, že počet návštěv parfumerie nebude úplně málo. Na zátah totiž vyzkoušíte efektivně maximálně 6 různých parfémů.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!