Podle Levi's letos se letos žádné léto nekoná!

Publikováno: 13.04.2012 14:41 | Michal Novák

Jak si jinak vysvětlit 40-60% MID SEASON SALE? Vědí něco, co my nevíme, nebo se ošklivě pletou? Každopádně je to dobrá zpráva pro všechny, kteří mají tuto značku rádi!

Levis léto 12

V Levi's stores nakoupíte v týdnu od 13. - 29. dubna vybrané kusy z letní kolekce s výraznou slevou.

Jako snad každá kolekce Levi's se i ta letní drží lety ověřeného stylu. Díky tomu je Levi's rok od roku větší retro a paradoxně tak i víc a víc trendy. Proč nedokážeme v 21. století udělat něco víc cool, než vytvořili naši dědečkové a babičky před desetiletími je trochu záhadou.

Hlavními materiály kolekce jsou bavlna, kepr, len, plátno a denim v neutrálních, vyšisovaných a sluncem vybledlých barvách. Levi's se tak nenápadně vrací do bezstarostné doby hippies. I když většina bledla zatím spíš v solárku, než venku na slunci.

Zvlášť za pozornost pak stojí nové skinny střihy jeans a chinos.

Levis léto 12
Levis summer 2012
Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!