Polštářky od Hédoné a Swarovski

Publikováno: 29.10.2012 13:14 | Petr Hájek

Jsou speciálně navrženy tak, aby dodaly ten poslední stylový dotek těm nejnáročnějším domácnostem na světě.

2012-10-29-1

Zdroj: Bornrich

Že se firma Swarovski věnuje výrobkům z broušeného křišťálového skla, to není žádná novinka, ale co pro změnu je, tak fakt, jakou cestou se vydala tentokrát - jde kupodivu o stylové polštářky hojně zdobené křišťálem. Ručně dělané polštářky samotné samozřejmě nejsou přímo od Swarovski, ta na to nemá ani provozovny, ani personál, pochází od anglické společnosti Hédoné Interiors a z italských polotovarů.

2012-10-29-1

Zdroj: Bornrich

Oběma firmám se povedlo dát nový význam dalšímu věku dokonalého měkkého doplňku domácnosti a to za použití nejlepších technik i postupů. A když je vše hotovo, je tato paráda ještě pokryta strategicky na těch nejdůležitějších místech křišťálem od Swarovski. Ty se stihly zapsat jako produkty pro osoby a stylové individualisty, jenž chtějí pouze to nejlepší v oblasti luxusu a exkluzivity.

2012-10-29-1

Zdroj: Bornrich

Nakonec i polštářek sám má jméno jako šlechtic, považte sami: "Hédoné’s Swarovski crystal studded jewellery cushion". Veškerá produkce je plně upravitelná na přání zákazníka, takže není problém použít libovolné požadované vzorky či barvy. Také samozřejmě rozměr a zkrátka vše, co klient chce nebo jej v této souvislosti před produkcí napadne.

2012-10-29-1

Zdroj: Bornrich

Jak vypadají některé z již zhotovených designů vidíte právě nyní. Sofistikovaná elegance si zde skutečně podává ruku s moderními konturami. Jeden typ sází na rafinovaný kontrast barev i textur. Další se zase nenápadně inspiruje v moderní architektuře. A třetí pro změnu nenechal chladným známý abstraktní vzorek. A čtvrtý zase použil českých zdrojů v podobě našich skleněných trubiček (Czech bugles).

2012-10-29-1

Zdroj: Bornrich
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!