Pouzdra pro iPhone 4S

Publikováno: 19.10.2011 14:18 | Petr Hájek

Jestliže patříte k tomu typu osob, který čeká den ve frontě, aby se mohl mezi prvními dotknout nového smartphonu od Apple, pak jistě zvážíte ideu, do něčeho si nového miláčka zaobalit...

 

2011-10-19-1
 

 

Ačkoliv davy čekaly Apple iPhone 5, rozhodla se nám společnost Apple nabídnout prozatím pouze model Apple iPhone 4S, který je tak trochu pouze přepracovanou verzí minulého modelu. Jak se ale můžete přesvědčit z řady recenzí a prvních dojmů i na našich webech, přepracovanou skutečně radikálně. Nás dnes ale nebude zajímat vydávací politika firmy Apple, ale čistě a jen jeho stylová stránka. Abychom byli konkrétnější, dáme si pár tipů na zajímavá pouzdra!

1. EXO6 Aluminum Case (79 USD) - EXOvault, exovault.com

Jeden z nejspolehlivějších způsobů, jak si u své novinky zajistit neagresivní a decentně šedivý kovový vzhled původní verze je třeba skrze nabídku firmy EXOvault. Mezi jeho ručně vyráběnými modely nás zaujal tento šedý kousek, jenž neprovokuje, perfektně chrání a dá se v případě zájmů sehnat i ve verzích s mosazí nebo zlatem (potom je ale pouzdro dražší, nežli smartphone a zbytečně láká straky...). Hliník je rovněž parádní a kapsu ani zdaleka tolik nezatíží.

2. Tortoise snap case (34,95 USD) - Incase, goincase.com

Musí se nechat, že povrch většiny smartphonů (a novinku od apple nevyjímaje) pokrývá typicky plast, který neobsahuje žádný vzorek, jde zkrátka o jednolitou masu nějakého barevného odstínu. Pokud vás to z nějakého důvodu znervózňuje, můžete tuto strohost hravě rozbít třeba tímto pouzdrem od Incase s želvovinovým motivem. Jak je ze vzorku zřejmé, podobný reliéf více vynikne na modelu se světlými zády. Cena je velmi příjemná - necelých 35 USD.

3. Bamboo iPhone case (59 USD) - Rootcases, rootcases.com

A finále naší malé módní přehlídky pouzder pro Apple iPhone 4S nemůže pochopitelně patřit ničemu jinému, nežli ryze přírodnímu modelu! Firmě Rootcases je jasné, stejně jako vám, že jedině pravé dřevo je dokonale lehké, efektní, stylové, líbivé a oči lákající - nakonec, posuďte samo z pouzdra Bamboo, které je tvořené pravým jihoasijským bambusem s nádhernou kresbou i konstrukcí. Má to sice i nepříjemné stránky (trochu vyšší váha a rozměry proti plastům), ale příroda je příroda!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!