Prada Phone by LG 3.0 na dohled

Publikováno: 01.12.2011 13:32 | Petr Hájek

Dalšího stylového zařízení vzniklého spojením umu Prada a LG se dočkáme až někdy v roce 2012, již nyní se ale na něj určitě můžeme začít pořádně těšit...

 

2011-12-01-1

 

Společnosti Prada a LG Electronics před několika dny oznámily opětovné obnovení vzájemné spolupráce na poli exkluzivních mobilních telefonů. Došlo k tomu na podepisovací ceremonii v Soulu, kde bylo též ujednáno, že další model ponese jméno „Prada Phone by LG 3.0". Uvést by firmy měly novinku někdy v dalším roce. Ze smlouvy též mimochodem plyne i to, že LG bude exkluzivním mobilním partnerem Prada.

Spolupráce obou firem začala již v roce 2006 a vyústila ve 2 exkluzivní modely v roce 2007. Hned na to následoval rok 2008 s další verzí, která se již soustředila i na funkce poplatné moderní době, jelikož obě firmy nyní chtěly pořádný smartphone se vším všudy. Uživatelé dbalí stylu totiž nechtějí vždy a nutně jen „hloupé" telefony...

„Partnerství firem Prada a LG bylo vždy specifické inovativním přístupem k věci, nekompromisní kvalitou stylu, designu i dechberoucích technologií," uvedl k celému procesu Patrizio Bertelli, jinak CEO PRADA Group. „Tyto hodnoty jsou vyznávány oběma stranami, které vždy předvídaly trendy a často je i samy nastavovaly. Jsme tedy spoluprací s LG maximálně potěšeni."

Již první Prada Phone by LG 1.0 byl velmi dobrým modelem - dodnes se ho prodalo přes 1 milion kusů. U všech handheldů obou firem vždy šlo o to, spojit high-end technologie, praktičnost a superiorní stylovost. Dodejme si pro zajímavost, že je to právě tento model, jenž má své místo ve stálé kolekci The New York City's Museum of Modern Art (MoMA) a v Museum of Contemporary Art (MOCA) v Šanghaji.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!