Předávali se ceny za nejlepší parfémy: Giorgio Armani - Acqua di Gio pánským vítězem!

Publikováno: 09.06.2011 19:05 | David Novotný

V zaplněném sále divadle Hybernia se poprvé udělovali ceny od poroty Parfume DeLuxe. Celým slavnostním večerem moderovaly okouzlující moderátorky Eva Decastelo a Lejla Abbasová, které po celý večer sršely vtipem.

Parfémy

V porotě složené z hereckých celebrit, pěveckých osobností a mediálních odborníků zasedli Jaroslava Obermaierová, Jan Přeučil, Jiří Krampol, Uršula Kluková, Tomáš Magnusek, Martin Chodúr, Muž roku 2009 Martin Zach, Petr Šiška Štěpánka Duchková, Magda Malá, Míša Nosková, Pavel Novotný, Zdeněk Podhůrský, Markéta Konvičková, politička Jana Bobošíková, starosta Náchoda Jan Birke, či člen guvernérské rodiny z Velikonočního ostrova Yoyo Pakomio.

Parfémy

Akci pořádal David Novotný a Lucie Kaletová.

Na úvod vystoupil Martin Chodúr, který seděl v porotě se svou přítelkyní Ivonou Selníkovou, která bouřlive tleskala Martinovi po vystoupení. Dalšími účinkující byla Leona Šenková, Mrkéta Konvičková, Petr Kolář či String Ladies.

Magda Malá se po delší době objevila se svým přítelem Vláďou. Michaela Dolinová po celý večer očuchávala vůně se Štěpánkou Duchkovou. „Vůbec se neshodneme“, mám ráda sladší vůně dodala Dolinová. Míša Nosková se navoněla všema vůněmi, tak „a teď budu vonět, ať si mě užije manžel až přijdu domů“, dodala Nosková. Jana Bobošíková se rozplývala na vůní Gotta, „Karel je bůh, krásně to tak voní“ dodala Bobošíková po skončení akce.

Soutěžilo pět dámských vůní a pět pánských vůní, které prezentovali Andrea Kloboučková, Lili Sarah Fischerová, Iveta Lutovská, Lucie Váchová či Aneta Vignerová. Za pánské osazenstvo soutěžili Ondřej Ruml, Muž roku 2008 Miroslav Jech, Mister International Jan Pochobradský, finalista Karel Granát či moderátor Jiří Chum.

Patroni představili nejdříve vůně, poté předvedli modely od Zuzky Kopkové a Petra Kaloudy, třetí disciplína směřovala na porotce, kdy jim kladli soutěžící otázky, čtvrtá bylo předvedení kolekce od návrhářky Táni Havlíček.

„Dnes jsem udělala státnice“, prozradila Aneta Vignerová v zákulisí během akce, jsem ráda, že to je za mnou. Iveta Lutovská oslavovala svůj svátek čokoládou, „mám ráda sladké, pojďte si dát holky taky“. Skoro celou bonbonéru ji však snědl pořadatel David Novotný, „miluji sladké, ono je to znát, asi začnu chodit do fitka“ dodal Novotný, které poté přikrmovala i Andrea Kloboučková. „Jen si ještě vezmi na nervy“ dodala Andrejka Vránová.

A porota rozhodla, že Parfume DeLuxe se umístil na prvním místě v dámské kategorii Iveta Lutovská a parfém od tvůrce Karla Gotta Lady Carneval. Na druhém místě se umístil Nina Ricci Nina L´Elixír s patronkou Anetou Vignerovou a na třetím místě Lancome Hypnose – Sensess, která prezentovala parfém Andrea Kloboučková.

Parfémy

V pánských parfémech zabodoval Giorgio Armani – Acqua di Gio, který prezentoval Mister International Jan Pochobradský, na druhém místě Calvin Klein Euphori a Ondřej Ruml a na třetím místě se umístil parfém Marcus Schenkenberg, který prezentoval Miroslav Jech Muž roku 2008.

Povedlo se věnoval během večera 66 232Kč, kde z toho 50 000Kč věnoval i generální partner akce LR Health & Beauty pro Asante Kenya Lejly Abbasové. Jsem moc ráda, rozhodně to pomůže dětem v Keni, děkovala a málem slzela Lejla Abbasová v závěru akce při předání od Davida Novotného a Lucie Kaletové.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!