První a jediné jeansy se speciální kapsou pro iPhone

Publikováno: 25.06.2012 14:29 | Petr Hájek

Nošení smartphonu v kapse má svoje přednosti i zápory, ale zápory určitě převládají, jelikož člověk nemá zařízení po ruce, když ho právě k nějaké činnosti potřebuje a vždy jej musí složitě vytahovat. S dnešním kusem ošacení tento problém ale doslova zmizí před očima!

 

2012-06-25-1

Zdroj: Dvice + Wired

 

Možnost nosit svůj iPhone ve speciální kapse od kalhot je pohodlná hned z několika důvodů. Ať už potřebujete svižně odepsat na nějakou zprávu nebo si třeba jen akutně rychle něco zahrát, vždy jej máte rychle po ruce.

Když vlastní někdo některý z kousků modelové řady Apple iPhone, není to obvykle pro jeho majitele pouze jen tak nějaký smartphone, ale doslova a do písmene životní styl doprovázený řadou dalších nákupů všelikého příslušenství - různých pouzder, externích beden, gadgetů a udělátek k nim jde připojit skutečně kvanta. Určitě tedy podobný člověk bude nadšen dnešní ideou. 

 

2012-06-25-1

Zdroj: Dvice + Wired

 

Jeansy od Alphyn Industries nesou jméno DELTA415 Wearcom a vpravo mají průhlednou kapsu, kterou jde samozřejmě také zavřít, takže všelijaké straky v MHD budou mít smůlu. Autoři pamatovali na každičký detail, což nám potvrzuje také to, že je zde i otvor pro sluchátka.

Kromě právě rozebrané hlavní funkce jde o velmi průměrné, až běžné, jeansy, po kterých by davy zřejmě nijak obzvláště nelačnily. Mimochodem, kapsa není pouze pro zařízení od Apple, stejně ochotně pojme i libovolnou jinou věc s úhlopříčkou 3-5". I menší androidí smartphony tedy půjdou dovnitř jako nic, se Samsungem Galaxy Note a podobně velkými stroji byste ale měli již určitě více problémů...

A kolik jeansy stojí? Pouhých 160 USD.

Hodnocení článku:Komentáře

Svět žije pánskou módou Svět žije pánskou módou Neuběhl ještě ani týden od London Collections: Men (londýnský fashion week pro muže), a už se celý módní průmysl přestěhoval... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!