Ralph Lauren otevírá nové centrum v New Yorku

Publikováno: 11.09.2010 15:17 | Petr Hájek

Známý pojem ve světě stylovosti, Ralph Lauren, se chystá co nevidět otevřít dveře svého nového nákupního centra s názvem Rhinelander Mansion a umístěného na 867 Madison Avenue.

 

 

Enormní a na newyorkské poměry nezvyklá budova Beaux Arts, která je zde centrem již po nějakých 25 let se od tohoto víkendu prezentuje v novém. A v čem je ona změna? Prodávaly se zde dříve jak mužské, tak i ženské šaty, dnes tu nakoupí nicméně již jen výhradně muži.

 

 

Na celkem čtyřech patrech lze narazit na spousty zajímavého, s 20 tisíci čtverečnými stopami nákupních ploch je zřejmé, že rozhodně nejde o žádný nádražácký krcálek. Je tu přirozeně také spousta příslušenství a podobných drobností, od všelijakých kravat, přes opasky, až po krabici z krokodýlí kůže. Dokonce lze nalézt i CD přehrávače či umělý domácí krb.

 

 

Charles Fagan, který má u firmy na starost personál, o místu neskromně hovoří jako o „světě uprostřed světa", zřejmě však ví, co dělá, jelikož v roce 1986 ještě firma v jednom patře prodávala výhradně svetry. A jsou nabízeny i zajímavé exkluzivní služby - firma vám kupříkladu na vybranou věc vyšije monogramy za nějakých 20 minutek.

 

 

Suma sumárum, spousta stojanů k prozkoumání, ovšem pro našince kapku z ruky, jestliže však máte cestu, rozhodně zaskočte. Čeká na vás kvantum stylovosti v té nejkrystaličtější podobě...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!