Revoluce v cestování Samsonite - víc než design

Publikováno: 02.11.2010 21:29 | PR

Nejen ženy často vybírají svá zavazadla pouze podle designu. Jednoduše si jim prostě líbí, nebo nelíbí. Objevili jsme pro vás kufry, které svým designem zaujmou jistě i vás. A nejen tím. Tak co, líbí se vám?

Speciální kolekce Cosmolite od světového výrobce Samsonite v sobě spojuje unikátní vlastnosti revolučního materiálu, který je lehký a přesto neuvěřitelně odolný a netradičního designu.

Samsonite

Tak odolný, že s ním můžete dělat téměř cokoliv…

Patentovaný materiál, ze kterého jsou kufry vyráběny (skořepina CURV ) se vyznačuje se vysokou odolností proti poškození i poškrábání a překvapivou lehkostí. S kufry Samsonite Cosmolite můžete dělat téměř cokoliv. Nezapomínejme však, že jsou primárně určeny na cestování. (Pro sportovní aktivity dejte přednost raději sportovnímu vybavení. Pokud se však rozhodnete Samsonite otestovat po svém, budete překvapeni vysokou životností těchto zavazadel, která rozhodně předčí pořizovací cenu.

Ocenění designu Samsonite

Vzhled řady zavazadel Cosmolite od Samsonite je inspirovaný přírodou a vybírat si můžete z několika barev a velikostí. Nebudeme si nalhávat, že vzhled je důležitý jen pro ženy. Kufry Samsonite Cosmolite obdržely řadu prestižních ocenění za design. Jmenovat můžeme ty nej, jako jsou: Red Dot Design Award Best of Best 2010 a ocenění designu a kvality Henry van de Velde Label 2009.

Ačkoliv kufry Samsonite Cosmolite nemusí svou pořizovací cenou přesáhnout 10 000 Kč, patří k oblíbeným zavazadlům našich sportovců a celebrit. Poznejte kvalitu Samsonite na vlastní kůži a vyberte si ve specializovaném obchodě Samsonite.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!