S čím vyrazit na pláž?

Publikováno: 22.06.2011 14:57 | Petr Hájek

Léto je již v plném proudu a s ním se samozřejmě objevuje i řada otázek a dilemat, jak se po stylové stránce vybavit na určité letní události nebo místa. My si dnes vezmeme na paškál právě pláže.

1. Modré sluneční brýle

Dokonce i moderní jednobarevné brýle mohou muži na pláži v létě slušet - tento produkt od Ray-Ban v ceně 139 USD je toho jen a jen důkazem. Pro nošení jinde jsou možná až trochu příliš tlusté a i ten odstín se hodí zdaleka nejvíce k vodě. Za zmínku stojí rovněž postupně ztmavovaná skla, jimž dává řada osob přednost před celotmavými z ryze praktických důvodů.

 

2011-06-22-

 

2. Hodinky Timex Camper

Zatímco někteří muži si vystačí s hodinkami jedněmi, takříkajíc univerzálními, jiná sorta mužů má časoměřičů vícero a prohazuje je dle stylových potřeb nebo nutností . Jistě netřeba dodávat, že k vodě jedině mechaniku, které nevadí nějaké to ošplouchnutí. Sáhnout se dá po mnoha výborných modelech - a namátkou i po tomto kousku od Timexu za 59 USD.

 

2011-06-22-

 

3. Šortky Olasul

Podobný citronově-zelený zázrak stojí okolo 135 USD, jak je ale u nás naštěstí dobrým zvykem, i v našich končinách se můžete přehrabovat v hromadách velmi levných a přitom stylových kousků. Materiál, typ švů, barvu nití a podobné detaily volte čistě dle svých preferencí - občas se ale stává, že narazíte na téměř dokonalé šortky, jen mají třeba zapínání pouze na knoflíky apod. Pak je každá rada drahá. Buď zvítězí touha po stylové novince nebo nechuť k danému typu ošacení...

 

2011-06-22-

 

4. Rádio Tykho Rubber

Aby se jeden na pláži nenudil, není špatný nápad vzít si s sebou i něco pro zábavu. Někdo dává přednost knize, jiný Game Boy nebo drobnému netbooku, jestliže však vy preferujete poslech hudby, zkrátka si vezměte rádio nebo přehrávač. Model Tykho Rubber Radio za 75 USD od Lexonu je navíc zajímavý tím, že je kompletně obrněný gumou, takže ho nerozhází ani ponoření do vody.

 

2011-06-22-

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!