s. Oliver v květnu: barevné jaro zdaleka nekončí

Publikováno: 13.04.2012 08:52 | Michal Novák

Značka s.Oliver představila novinky pro květen 2012. A i přesto, že se začínají objevovat letní kusy, jarní krásně barevný trend nepolevuje ani u těch letnějších. A to je dobře, konečně nebudou města plná šedých zombií valících se z jednoho konce na druhý.

s.Oliver se nechává inspirovat idylickým americkým jihovýchodem. Surfy, pláže a pohoda. Jediná škoda je, že aktuální počasí nutí člověka spíš k zastavení u  výprodejových věšáků s posledními zbytky zimních bund a kabátů.

triko s.Oliver

499,- Kč, s.Oliver


shortky s.Oliver

999,- Kč, s.Oliver


Košile s.Oliver

1.299,- Kč, s.Oliver


triko s.Oliver

499,- Kč, s.Oliver


scarf s.Oliver

999,- Kč, s.Oliver


kratasy s.Oliver

799,- Kč, s.Oliver


kalhoty s.Oliver

999,- Kč, s.Oliver


kalhoty s.Oliver

1.999,- Kč, s.Oliver


pásek s.Oliver

999,- Kč, s.Oliver

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!