Sacs & Packs

Publikováno: 07.11.2012 19:09 | Jiří Hofbauer

Ať ve svém zavazadle máte pár švestek nebo celý svůj život nikdy jej nepodceňujte. Pánské tašky nadcházející sezóny jsou decentní, rafinované a do posledního detailu stylové.

Tolik zavrhované batohy jsou jedním z největších trendů zimní sezóny. V kolekcích návrhářů najdete sportovní, army, elegantní i extravagantní varianty z ušité z materiálů jako je kůže nebo semiš se zajímavě řešenými popruhy a množstvím kapes.

1

Zdroj: GQ.com

Častá otázka zda ve městě nosit batohy – ano či ne? Já osobně si batoh poslední dobou docela oblíbil. Nenosím ho na dvou ani na jednom rameni ale v ruce a musím říct, že to vypadá docela dobře. Dostatečně stylové na centrum města a praktické na pochůzky. Na obchodní jednání však stále pěkná taška nebo portfolio po je stále vhodnější.

I když sezóna podzim zima 2012/2013 přeje spíše batohům, nezapomnělo se ani na tašky. Muži se je totiž konečně naučili nosit takže by byla velká marketingová chyba jim je nenabídnout.

2

Zdroj: GQ.com

Mezi nejoblíbenější tašky stále patří tzv. tote bag. Na první pohled je to klasická nákupní taška obdélníkového tvaru s dvěma ušima. Škála materiálů, barev a značek z ní však dělá neskutečně tvárný kousek. V případě vhodné kombinace ji můžete zkombinovat s nátělníkem, džínami i oblekem.

3

Tvary tašek rovněž ovlivnily geometrické tvary a daly vzniknout taškám i kufříkům pravoúhlých nebo naopak válcovitých tvarů.

4

Zdroj: GQ.com

Ani praktický messenger nezůstal opomenutý. Do povědomí mužů (a nejen návrhářů) se dostávají i portfolia a další tašky menších rozměrů určené pro nošení v ruce.

5

Zdroj: GQ.com

6

Zdroj: GQ.com

Cestovní bezedné tašky (v který nikdy nic nenajdete) jsou především z kůže, semiše a plátna. Kombinují hladkou kůži, kůži se strukturou i exotické kůže s látkami. Neopomínají ani barevné části, potisky a to především v barvách jako je černá, hnědá, zelená, červená a modrá.

7

Zdroj: GQ.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!