Salerm Cosmetics Homme - pro muže, kteří mají styl

Publikováno: 14.07.2010 19:29 | Tisková zpráva

Jste moderní muž, který pečuje o svůj celkový vzhled? Chcete se líbit Vašemu okolí a především sám sobě? Chcete se cítit příjemně a odpočatě? Pak právě Vám, je určena řada produktů pleťové a vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics Homme.


Salerm Cosmetics Homme si Vám dovoluje představit řadu produktů určených pouze pro muže. Kompletní řada vytvořená pro každodenní potřeby moderního muže vyvinutá na základě výsledků nejnovějších výzkumů vlasové a pleťové kosmetiky je zaměřená na krásu, péči, ošetření a pohodlí a má za cíl dodat muži příjemný, svěží a uvolněný pocit. Vše s jemnou a příjemnou parfemací.

Ranní sprcha se sprchovým šampónem Stop Stress s jemnými aktivními prvky a mentolovou vůní přispěje k celkové relaxaci a nastartuje náročný den.

Trasparentní gel Contour des Yeux pro oční okolí svým pravidelným používáním zminimalizuje kruhy pod očima. Hydratační složky a kofein zmenšují váčky pod očima a minimalizují tmavé zóny a zanechají oči odpočaté.

Čirý gel na holení Parfait Systém Rasage zpomaluje růst vousů a usnadňuje holení. Nevytváří pěnu, proto je vhodný i pro holení kontur apod.

Po holení můžete použít hydratační gel after shave Apress Rassage, který obsahuje hloubkové hydratační složky jako je Aloe Vera nebo krém s dvacetičtyřhodinovým účinkem Fatigue Control 24, který zlepšuje strukturu pokožky a dodává ji energii a vitalitu.

Pro první příznaky stárnutí doporučujeme krém Anti Age Protection s ochrannými faktory proti agresivnímu vlivu vnějšího prostředí. Redukuje známky únavy, stresu a koriguje vrásky.

Občas je vhodné sáhnout po peelingu Peeling Rejeunissant Visage, abychom odstranili odumřelé vnější vrstvy pokožky a dodali pleti mladistvý vzhled.

Všechny výše uvedené produkty pro péči o pleť jsou vysoce hydratační, vhodné také pro velmi citlivou pokožku.

Jestliže trpíte problémy s vypadáváním vlasů použijte speciální šampón Controle Chute 1, který obsahuje živné látky pro posílení vlasů a regeneraci vlasové pokožky spolu s lociónem Controle Chute 2. Locion s mechanickým rozprašovačem přináší vitamíny pro posílení vlasů, dodá jim objem, sílu a vitalitu. Má navíc omlazující efekt pro vlasovou pokožku.

Spousta mužů má problémy s mastnou vlasovou pokožkou. I zde máme pro Vás řešení, a to v podobě šampónu Controle Gras pro čistotu vlasů a mastné vlasové pokožky. Po jeho použití budete mít vlasy čisté po delší čas.

Dalším problémem můžou být lupy. Šampón Controle Pellicule ve formě šampónu a jemného peelingu Vám pomůže odstranit i tento problém. Jeho použitím odstraníte lupy z vlasové pokožky a vlasů a vaše ramena budou opět bez nepříjemných „sněhových vloček“.

A přichází na řadu vlasový styling: Chcete, aby Váš účes držel tvar, ale máte jemné a suché vlasy nebo nemáte rád efekt „mokrého“ vzhledu? Zkuste matující krém na vlasy Controle Creme Mat s matujícím efektem. Vlasům dodá zároveň hydrataci a jemnou fixaci.

Dáváte-li přednost gelu-vosku, pak Vám doporučíme Fusion Gel s postupnou fixací s mořskými stopovými prvky a konečným „mokrým efektem“.

Jestliže potřebujete, aby celý den byly Vaše vlasy upravené, použijte Fixation Gel Memoire s polymery přinášející fixaci s memory efektem. Je ideální pro suché nebo vlhké vlasy.

Pro opravdu silnou fixaci je tady stylingový gel/finish Fixation Extreme. Jak sám název napovídá, jedná se o produkt přinášející pevnou a trvanlivou fixaci. Obsahuje kombinaci pryskyřic pro maximální odolnost proti vlhkosti a delší trvanlivosti účesu.

Jste stále na cestách? Máme pro Vás připraveno 5 nejoblíbenějších produktů v elegantním černém cestovním neceseru Salerm Homme Avion Pack (obsahuje fixační gel, relaxační šampón, gel na holení, after shave a hydratační krém, vše v malém cestovním balení).


A teď zbývá pouze vyzkoušet, který produkt je pro Vás ten pravý a stane se vašim společníkem.

K dostání ve vybraných kadeřnických salonech. Více info na www.salerm.com.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!